Lote Jasmīne Rušmane

8 gadi, Aizkraukle

Man patīk lasīt grāmatas par dzīvniekiem.

Iesniegtās recenzijas

Melnā aita

Aija Lisovska

1. uzdevums. Atsauksme par grāmatu

Grāmata stāsta par melnu aitu,kuru sauca Mellene.Par to,ka viņa bija atšķirīga, aitas viņu izraidīja no bara.Maza aitiņa nenobijās un aizgāja uz mežu meklēt savu jaunu baru. Pa ceļam viņa satika īstus draugus: smieklīgu zaķi Čiekuru un baltu vilku,kurš neēda gaļu.Grāmata māca par drosmi un draudzību.Man patika,ka vilks daudz reizes izglāba Melleni.Man patika,ka beigās Mellene palika tomēr ar draugiem.

2. uzdevums. Ko tu zini par dzīvniekiem?

Vilka acis ir apveltītas ar atstarojošu slāni,kas var mirdzēt naktī.
Vilki vairāk reaģē uz kustībām nekā uz skaņām.
Vilku mazuļi vienmēr piedzimst ar zilām acīm.

3. uzdevums. Grāmata - kino!

Lilī un burvju kaķis Bubass

Baiba Zīle

1. uzdevums. Atsauksme par grāmatu

Grāmata bija interesanta,bet baisa.Man grāmatā patika burvju bibliotēka. Es pati gribētu iet uz tādu pašu bibliotēku un lasīt guļamgrāmatas.Man nepatika,ka vilks meitenei lasījabaiļu grāmatu par astoņkāju
Es no grāmatas iemācījos, ka ir labi,kad tev ir blakus draugi.Un ja ir draugi,tad ir vieglāk uzvarēt sliktos. Un ne vienmēr no kā mēs baidāmies ir tik baiss.

2. uzdevums. Ko tu zini par dzīvniekiem?

Grāmatā bija eži,kas ar adatām durstija grāmatas.Es uzzināju,ka Latvijā dzīvo baltkrūtainais un brūnkrutainais eži,bet pasaulē kopā sastopamas 17 sugas.No oktobra līdz martam ezis guļ ziemas miegu.Ezim garšo govs piens,bet sadzēries pienu var būt caurēja.

3. uzdevums. Grāmata - kino!