Jurģis Peipiņš
8 gadi, Cēsis
Man patīk spēlēt futbolu un spēlēt Minecraft, orientēties mežā., spēlēties ar Lego. Man patīk arī mācīties. Mani mīļākie mācību priekšmeti pirmajā klasē bija matemātika un dabaszinības. Es lasu grāmatas katru dienu apmēram 15-20 minūtes, ja ļoti patīk, tad ilgāk, Minecraft grāmatas varu lasīt kādu stundu. Tur es uzzinu, kā visu ko uztaisīt.
Iesniegtās recenzijas

Lilī, Bubass un Snaudas grāmata
1. uzdevums. Atsauksme par grāmatu
Man patika, ka bija skaistas ilustrācijas, bet neparasti, ka tās ir radītas ar mākslīgā intelekta palīdzību. Tas ir saprotams, jo kaķis ir ļoti liels.Īpaši man patika Šerifs Šeldons, Pitons Pēteris un Bubass. Šeldons, jo ir seriāls "Jaunais Šeldons", kas man ļoti patīk. Turklāt Šerifs Šeldons ilustrācijās labi izskatās. Vēl man patika Pitona Pētera izskats (balts) un melnās brilles, ko viņš vilka, lai neaizmigtu, ja izdotos atrast Snaudas grāmatu. Bubass ir ļoti liels, un viņš dara visu ko neparastu.
Nepatika, ka beigās nebija priecīgs noslēgums.
Grāmatas galvenā doma, manuprāt, ka ne vienmēr vajag uzticēties cilvēkiem, ja tu viņus nepazīsti. Visi varoņi uzticējās Larisai Apolinārijai, bet viņa bija tā, kas aizsāka kustību Brīvību Vilkam un beigās palīdzēja atbrīvot Vilku.
2. Iejūties grāmatas varoņa tēlā
Es gribētu kļūt par Bubasu, jo viņš bija liels un bibliotēkas vadītājs, turklāt viņš zināja vairākus burvju priekšmetus. Es grāmatā mainītu to, ka beigās Bubass ar nagu pāršķeltu savu vesti, kuru nobūra Larisa Apolinārija, un aizskrietu nospiest trauksmes pogu (vai arī raidītu slepeno signālu Šerifam Šelonam). Vilku un lapsu arestētu, un Bubass beidzot nosnaustos. :)
Pasakas par Rīgu jeb ko pastāstīja zvirbulis Čiris
1. uzdevums. Atsauksme par grāmatu
Patika, ka bija saprotams teksts un ilustrācijas. Īpaši patika pasaka "Kā upīti ieslēdza pazemē". Interesanti, ka upīti, kuras vārdā nosaukta Rīga, sauc tāpat kā ciemu, kurā dzīvo mana omīte - Rīdzene. Tikai Rīdzenes ciems atrodas netālu no Cēsīm, nevis Rīgas.Man patīk pastaigāties Vecrīgā, orientēties tur, tagad es zināšu vairāk par Vecrīgu.
Nepatika, ka dažas pasakās bija daudz teksta.
Manuprāt, autors uzrakstīja šo grāmatu, lai citi uzzinātu vairāk par Vecrīgu. Mammas telefonā Google Maps mēs apskatījāmies, kā aprakstītās vietas un lietas izskatās īstajā dzīvē.
Nākamreiz, kad braušu uz Rīgu, es gribētu redzēt Trīs Brāļus, jo tās ir vienas no senākajām mūra mājām Rīgā.
2. Iejūties grāmatas varoņa tēlā
Es gribētu būt Čiris, jo viņš visu ko atceras un daudz zina. Zvirbulim ir daudz draugu un daudzi viņā klausās.Es gribētu zināt, kāpēc visi klausīja birģermeistaru. Man liekas, tas nav forši, jo pilsētnieki paši neko nevarēja darīt. Bija jāklausa, ko birģermeistars nolēmis. Nevarēja pat precēties, kā paši grib.
Gribētu vēl uzzināt, kāpēc mājas cēla tik tuvu, vai tad ugunsgrēkos nebūtu tā, ka viena sāktu degt un visas nodegtu?
Un man likās dīvaini, ka mājas lika nojaukt, ja bija pārāk tuvu viena otrai (jātnieks uzlika šķērsām pāri segliem šķēpu un jāja pa ielu). Un tas, ka puišeļi kliedza: "Grieziet ceļu!", lai šaurajā ielā neviens nebrauktu. Es jātnieka vietā liktu tikai naudas sodu, nevis liktu nojaukt māju. Uzcelt māju taču ir milzīga nauda. Nojaucot mājas, tiek bojāta pilsēta. Puišeļu vietā es regulētu satiksmi kā mūsdienu policists.