Nellija Vipule

6 gadi, Rīga

Esmu sešgadīga meitene no Rīgas. Es vēl mācos dārziņā un tur mācīšos vēl vienu gadu, bet jau eju mūzikas skolas flautas klasē. Esmu mūsu ģimenē jaunākā, jo man ir vecāks brālis un māsa, ar kuriem man patīk kopā spēlēties. Esmu draudzīga un komunikabla, un man patīk dzīvnieki, īpaši zirgi, lai gan reizē es arī no viņiem baidos. Kad izaugšu liela, būšu veterinārārste.

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Man ir seši gadi un man patīk īsākas grāmatas, jo citādi man ātri paliek garlaicīgi. Es pati lasīju virsrakstus un skatījos bildītes, bet mamma lasīja visus mazos burtiņus, jo tos es vēl tik ātri nemāku izlasīt un lieku kopā tikai dažus burtiņus. Man patika, ka es uzzināju, kā tiek gatavota maize, un to kopā devās izpētīt gan puika, gan meitene, gan arī kaķis Bernards. Tas bija foršs kopīgais piedzīvojums viņiem trijiem. Visvairāk es bēdājos, ka kaķītis Bernards apdedzināja ūsu galus ar karstu putru. Tas man atgādināja, ka man un arī citiem ir jābūt uzmanīgiem pie karstām lietām.

Kur rodas cīsiņi un desas?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Man ļoti garšo cīsiņi un desas un tāpēc ar prieku iepazinos ar grāmatu “Ķur rodas cīsiņi un desas?”. Man visvairāk patika cīsiņu astoņkāju recepte, jo tādu es neesmu vēl mēģinājusi, taču tagad kopā ar mammu varēšu izmēģināt. Es gan jau zināju, ka cīsiņus un desas gan veikalā, gan mājās uzglabā ledusskapī un arī ka tie vāroties burbuļo, un tas nebija nekas jauns. Grāmatā stāsta par cīsiņiem un desām no dārzeņiem, taču es pati tādus neesmu ēdusi, vienīgi mamma ēda IKEA vegānu hotdogu un tad tādus redzēju pirmo reizi, taču pati negribu nemaz to pamēģināt. Manām draudzenēm nebūs pārāk interesanta šī grāmata, jo viņas nemāk lasīt un tad maz no tām bildītēm var saprast, taču ja vajadzēs, tad es varēšu izstāstīt.