Rebeka Beihmane

5 gadi, Rīga

Mani sauc Rebeka, man ir 5 gadi. Man ir mazais brālis Viestards un bēbīte māsiņa Rota. Man ļoti patīk spelēties un skatīties multenes. Man arī ļoti patīk, kad mamma mums lasa grāmatas. Es gribētu, lai mamma mums visu laiku lasa grāmatas. Es pati arī gribētu macīt lasīt. Tagad grāmatās es skatos bildes un izdomāju savus stāstus. Mamma saka, ka man jamācās lasīt Gaiļa Ābece, bet tas ir grūti, es tur daudz ko nesaprotu.

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas piens?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Es gribēju izlasīt šo grāmatu “Kur rodas piens”, jo es gribēju redzēt, kā pienu iepilda pakā. Paka taču ir ciet un tai nav nekādu caurumu, pa kuriem iepildīt pienu iekšā. Izlasot šo grāmatu, es to visu redzēju, kur rodas piens. Visiem bērniem vajadzētu izlasīt šo grāmatu, jo tad viņi iemācītos, kā jāslauc piens un kā to jālej pakā- pļuk, pļuk, pļuk… Bērni tad to mācētu un, kad izaugtu, viņi varētu to visu darīt, un būtu gudri. Vēl es gribētu izlasīt grāmatu “Kur rodas bēbīši”.

Lidoja sēkliņa

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmata “Lidoja sēkliņa” ir citādāka kā tās grāmatas, ko parasti lasām, jo tajā ir dzejoļi. Bet tie ir ļoti interesanti. Dzejoļus var izmantot, kad grib, bet īpaši dzejoļi jāskaita Ziemassvētkos, lai dabūtu dāvanas, un tad ir labi, ka ir tāda dzejoļu grāmata, no kuras mācīties dzejoļus. Vislabāk man patika tur, kur lācītis taisa dubļu zupu. Es vēl gribētu to grāmatiņu lasīt. Un vēl man patiktu, ja būtu dzejolītis par Dievu.

Hugo meklē sapnīti

Diāna Kaijaka

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika grāmata “Hugo meklē sapnīti”. Vislabāk man patika vāvere Riko. Bebrim gan vajadzētu būt puisim nevis meitenei, jo bebri puiši izskatās smukāki. Neko citu nevajag izmainīt. Es iemācījos no šīs grāmatiņas to, ka draugiem kā pateicību par palīdzību ir jāatstāj dāvaniņas. Es gribētu šo grāmatiņu izlasīt citiem, bet es nemāku burtus. Es teiktu saviem draugiem: "Izlasi šo grāmatiņu, tā ir jauka!" Labi, ka šāda grāmatiņa ir uzrakstīta.

Velc, pelīte!

Renāte Logina

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika grāmatiņa “Velc, pelīte” un vislabāk man patika pele, kas vilka miegu. Citās grāmatās nav pele, kas velk vezumu. Rakstniece sarakstīja šo grāmatiņu mums, lai mēs varētu lasīt. Es šo grāmatiņu lasīju savai mazajai māsiņai, jo es viņu ļoti mīlu, un viņa pati nemāk vēl lasīt un skatīties grāmatiņas. Lielie bērni var lasīt mazajiem bērniem priekšā. Laba doma ir pielikt šai grāmatiņai klāt dziesmiņu, jo tad tie bērni, kas nemāk lasīt, var skatīties bildes un klausīties dziesmiņu un visu saprast, kas tur ir rakstīts. Mēs ar mammu nodziedājām dziesmiņu par pelīti, kas velk miedziņu.