Gabriela Agule

7 gadi, Jelgava

Mani sauc Gabriela Agule. Man ir 7 gadi. Es dzīvoju Jelgavā. Šogad 1. septembrī sākšu iet skolā. Man ļoti patīk dejot, es dejoju profesionālās ievirzes deju skolās ''Benefice''. Brīvajā laikā man patīk zīmēt, lasīt grāmatas, braukt ar velosipēdu un skrejriteni.

Iesniegtās recenzijas

Hugo meklē sapnīti

Diāna Kaijaka

1. uzdevums

3. uzdevums

Es izlasīju grāmatu "Hugo meklē sapnīti". Man tā ļoti ļoti patika, jo Hugo un viņa draugi bija ļoti draudzīgi. Viņi bija tik labi draugi, ka viņi piedāvāja savus sapnīšus Hugo. Un man ļoti patika, ka Hugo beidzot atrada savu sapnīti pats pie sevis, nevis pie draugiem un beigās viņš aizmiga. Obligāti iesaku šo grāmatiņu izlasīt visiem bērniem.

Vislabākā vasara

Līga Rozentāle

1. uzdevums

3. uzdevums

Man visvairāk patika stāsts par kaķīti. Viņš bija ļoti mīlīgs. Vēl man patika stāsts par kukaiņiem, bet tajā man nepatika, kad puisis nosita kāpuru no kura varēja izaugt taurenītis. Bet tajā pašā laikā man patika, ka Alise rūpējās par kāpuru. Viņa pat izlaida viņu ārā, lai uzzīmētu to. Un vēl man ļoti patika šī grāmata tāpēc, ka es arī vasarā dzīvoju laukos un man ir vistas, kaķis un es varu skraidīt ārā basām kājām. Iesaku grāmatu izlasīt arī citiem bērniem, jo tā ir ļoti pamācoša.

Koko un Riko skolas zvaigznes

Evija Gulbe, Linda Lošina

1. uzdevums

3. uzdevums

Šajā grāmatā bija daudz kas interesants. Koko un Riko taisīja pozas ar burkāniem, tēloja zaķīšus un stiprus vīrus. Viņiem patika iet uz skolu, bet es šobrīd negribu iet uz skolu. Mani šajā grāmatā uzrunāja tas, kā viņi kopā ēda ievārījumu. Viņi nekad negribēja šķirties, jo viņi bija labākie draugi. Vienīgais, kas man nepatika šajā grāmatā bija tas, ka viņi abi sastrīdējās. Grāmata ir ļoti jautra un to bija viegli lasīt. Grāmatā bija daudz krāsaini un smieklīgi zīmējumi. Iesaku arī citiem bērniem izlasīt šo grāmatu.

Diena kūst kā saldējums

Maija Laukmane

1. uzdevums

3. uzdevums

Lasot grāmatu "Diena kūst kā saldējums", es izlasīju daudz dzejoļus, tie visi bija interesanti. Man visvairāk patika dzejolis "Tad, nu gan"". Šajā dzejolī man nepatika, ka brālis nenovērtēja, ka mazā māsa uzpūta košļenes burbuli, kā arī tas, ka burbulis noplaka. Vēl es iemācījos dzejoli "Basām kājām". Man tas ļoti patika un es vasarā dzīvojot pie vecmammas arī skraidu ar basām kājām. Tas ir tik forši. Ja patīk dzejoļi, tad es iesaku bērniem izlasīt šo grāmatu, jo tajā ir ļoti daudz interesantu dzejoļu.