Haralds Kalve

6 gadi, Salaspils

Haralds ir 6 gadus vecs aktīvs zēns, kuram patīk kopā ar brāļiem vai mammu lasīt grāmatas. Haralds pagaidām lasīt gan vēl tikai mācās, tāpēc darbojas kopā ar mammu. Viņš iet Salaspils 2.bērnudārzā, kur kopā ar draugiem apgūst dažādas prasmes. Haralds nodarbojas ar futbolu. Viņš ir draudzīgs.

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmatu par maizīti izlasīju kopā ar mammu. Man tā ļoti patika. Nebija tādu lietu, kas nepatika. Grāmatā bija arī interesanti uzdevumiņi, ko pildīt. Man patika meklēt un skaitīt aplīšus un iziet labirintu. Grāmatā arī bija uzzīmēts kombains. Tas man ļoti patika, jo man mājās arī ir dažādas tehnikas. Grāmatas autore gribēja pastāstīt bērniem par maizīti un kā tā rodās. Es uzzināju arī jaunas lietas par maizīti un kā to cep. Es to ieteiktu izlasīt arī citiem bērniem, jo tur var viskaut ko uzzināt par maizīti.

Velc, pelīte!

Renāte Logina

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Mēs kopā ar mammu izlasījām grāmatiņu par miega peli. Man tā patika, jo tajā bija par jaukām lietām un man arī ļoti patīk dziesma par "velc pelīte saldu miegu". Grāmatā bija ļoti mīļi zīmējumi. Man liekas, ka grāmatas autore gribēja bērnus iepriecināt ar šo grāmatiņu. Kad mēs to lasījām, man bija prieks. Es ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem bērniem, jo tā bija mīļa un ar krāsainiem zīmējumiem.