Elza Kravale

5 gadi, Rīga

Mani sauc Elza. Man ir 4gadi. Man ir mazā māsa un lielais brālis. Esmu mammai liela palīdze - ļoti patīk darīt lietas gan kopā ar mammu, gan vienai - palīdzu mazgāt traukus, kārtot mantas, omei palīdzu dārza darbos. Ļoti paīk dažadi piedzīvojumi un eksmursijas. Vakaros ar mammu lasām grāmatas. Tās man ļoti patīk un vienmēr prasu vēl, jo sagaidīt līdz nākamajam vakaram ir ļoti grūti!

Iesniegtās recenzijas

Kas mammai somā?

Kristīne Ulberga

1. uzdevums

3. uzdevums

Mamma teica, ka šī esot nedaudz grūtāka grāmata un domāta lielākiem bērniem, bet es visu sapratu. Manai mammai arī somā vienmēr ir viss, ko mums vajag. Kad mēs kaut kur ejam es arī mammai salieku somā un kabatās dažādas lietiņas - akmentiņus, puķītes. Reizēm mamma nepamana un pēc kada laika btīnās, no kutienes tas uzradies. Un, kad mamma izdomā somu izkrāmēt, tad tur atrodas visādas lietas, arī tādas, kuras bija pazudušas un izrādās, ka nebija pazudušas. Mums arī ir palielināmais stikls, bet tas ir pie vecvectēva. Viņam to vajag, lai varētu lasīt. Mammai somā tāda gan nav, jo mamma var izlasīt tāpat ar acīm.

Tas būs piedzīvojums, Made!

Aija Lisovska

1. uzdevums

3. uzdevums

Cik šis stāsts bija smieklīgs! Tādas grāmatas es gribu lasīt visu laiku. Dvīņi Vilis un Vilma blēņojās tāpat kā blēņojamies mēs ar māsu un brāli. Un Madei arī visu laiku viss krita un gāzās. Mēs jau arī nedarām tādas lietas speciāli, bet dažreiz visu laiku tā gadās. Un tāpat kā Made arī mēs bieži kaut kur ejam staigāt. Reizēm arī pa mežu. Pa mežu gan man tā ilgi staigāt nepatīk, jo kož odi, vai dabūt ērces un mamma salauza māsas ratiem riteni. Mamma teica, ka uz mežu vairs nekad neiesim, bet tad viņa aizmirsa to un atkal mēs staigājām pa mežu. Tāpat Madei gadījās tā, ka nepatika, bet beigās tomēr bija priecīga un laikam ies atkal. Bet visvairāk es gribētu pagaršot plānās mežģīņu pankūkas. Žēl, ka grāmatā nebija receptes. Mamma gan teica, ka pamēģinās tādas uztaisīt, bet kā lai zin, ka tās būs tādas pašas kā Madei?

Āpsēns Pēcis un brīnumbrilles

Agija Staka

1. uzdevums

3. uzdevums

Ļoti forša grāmata!!! Man ļoti patīk tie mošķi, kas tur uzzīmēti. Tik labi kā grāmatā gan es nemāku zīmēt... Kad skatās bildes, tad var redzēt visādus piedzīvojumus, par kuriem vajadzētu uzrakstīt vēl kādu grāmatu. Es gribētu redzēt dzīvē, kā ar brillēm var iekurināt ugunskuru (mamma saka, ka varētu kādreiz tādu eksperimentu uztaisīt, bet tikai kopā ar mammu). Es tagad zinu, kā ar Morzes ābeci var manu vārdu izklauvēt, bet jau aizmirsu. Jāņem grāmata visu laiku līdzi, tad varēs rādīt arī ciyoem, lai mācās savu vārdu izklauvēt.

Tētis un suns

Laura Vinogradova

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmata ir ļoti jauka. Magdai tāpat kā man ļoti patīk strādāt dārzā. Un man bija ļoti žēl, kad Magdai nomira tomātiņš. Es zinu, cik tas ir bēdīgi, jo man vienu reizi nokalta zemenīte, bet tā reizēm gadās. Nevajag bēdāties, vajag tajā vietiņā iestādīt kaut ko citu - vislabāk piparmērtas, jo tās labi aug un var pēc tam dzert garšīgu tēju. Man gan dārzā patīk darboties kopā ar omi, jo ome man palīdz - izstāsta, ko vajag ravēt, kad vajag aplaistīt, un citeiz, kad man nav laika, aplaista manā vietā. Kad jālasa ogas vai jānovāc raža, tad gan eju es, jo tas taču ir mans dārzs. Arī Magda varēja darboties kopā ar māsu vai mammu. Un, uz juma kāpjot, vajadzēja paņemt kāpnes (mamma gan saka, ka vajadzēja pasaukt mammu, lai mamma paņem kāpnes). Man nepatika, ka Magda nokrita! Bet visvisvisjaukāk ir tas, ka Magdai tagad ir tik mīļš sunītis.