Oskars Mačs

6 gadi, Balvi

Esmu Oskars,man ir 6 gadi,dzīvoju laukos,patīk tehnika, patīk spēlēt šahu un monopolu, kad izaugšu liels būšu saimnieks,liels saimnieks. Grāmatai- kur rodas rudzu maize- iekopējās neīstais links, īstā saite uz video būs šī: https://youtu.be/UIJt5eBmXq4 Mammai misējās- gadās arī tā! :)

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Man garšo rupjmaize, tāpēc izvēlējos šo grāmatu! Man patīk saimniekot, man pa jokam ir savi lauki, kur es sēju, audzēju un nokuļu labību, tāpēc es arī jau zinu kā rodas maize. Kombainiem, ko es esmu redzējis šneks parasti ir graudu bunkura sānos nevis augšā. Interesants bija fakts par miltu piegādes mašīnām, tādu es nekad neesmu redzējis. Un vispār maizes mīklu ir sarežģīti pagatavot! Un uz iepakojuma ir tik daudz informācijas! Patika mazie uzdevumi stāstam pa vidu un lielie uzdevumi grāmatas beigās! Un man ļoti garšo ķiploku grauzdiņi!

Zaķēns, kuram nebija vārdu

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Šo grāmatu izvēlējos, jo jau bērnudārzā to lasījām kopā ar audzīti, bet tagad gribēju to izlasīt kopā ar mammu! Šī priekš manis ir diezgan gara grāmata,varēja varbūt uzrakstīt nedaudz īsāk, bet grāmatas notikumi, kas norisinājās mežā ar zaķēnu un viņa draugiem man patika. Izrādās, ka katram ir savas mīļākās lietas,skaņas un vārdi. Man patika kā bija aprakstīta saulīte,ka viņai dzimšanas diena ir katru dienu! Un man patīk saulainas dienas! Un man patika kā Bebrēns spēlējās pieneņpūkās, ļoti reāli,mums ar brāli arī patīk pieneņpūkas. Grāmata ir par draudzību, ka īstiem draugiem arī bez vārdiem kopā būt ir jauki!

KLIK-KLIK!

Daila Ozola

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika šī grāmata, jo tajā bija maz teksta, kas jālasa, un bildes lielas pa visu lapu. Autore vēlējās lasītājus iepazīstināt ar Latvijas putnu daudzveidību. Teikumi veidoti īsi, bet ļoti trāpīgi raksuro katru putnu. Es dzīvoju laukos un mums sētā dažādos gadalaikos var redzēt un dzirdēt gandrīz visus grāmatā minētos putnus- strazdu, zīlīti,bezdelīgas,žagatu, kas žadzina un sīli, kam garšo zīles un arī dzeni, un vakaros var dzirdēt arī pūci. Ja vēlaties iepazīties ar Latvijas mežos mītošajiem putniem, iesaku izlasīt šo grāmatu, jo te ļoti īsi par katru putnu pateikts pats būtiskākais. Un zīmējumi izskatās līdzīgi kā īstie putni!

Kur rodas piens?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Es jau sen zinu kā rodas piens, bet gribēju zināt, kā šajā grāmatā šis process ir aprakstīts. Viss ļoti labi aprakstīts, tā kā tas īstenībā arī notiek, bet ar robotiem slauc tikai lielajās fermās, tiem, kam govju nav daudz- tās slauc ar rokām. Uzzināju arī jaunas lietas- par tauku lodītēm, iepakojumu un, ka pienu iegūst arī no ziemeļbriežiem!!! Patika grāmatas beigās uzdevumi un recepte, vasaras karstajās dienās mēs mājās piena kokteiļus taisam bieži, bet man tie ne pārāk garšo, toties plombīra saldējums man ļoti garšo. Iesaku šo grāmatu izlasīt arī citiem bērniem!