Ance Supe

7 gadi, Cēsis

Mani sauc Ance, man ir 7 gadi. Nu jau iešu 2.klasē. Man patīk lasīt grāmatas. Visvairāk man patīk grāmatas par dzīvniekiem. Vasarā man ļoti patīk peldēt un supot. Skolā man patīk latviešu valodas stunda. Man patīk arī dejot un spēlēt dambreti un braukt uz dambretes turnīriem un dabūt kādu medaļu. Divas medaļas man jau ir.

Iesniegtās recenzijas

Koko un Riko skolas zvaigznes

Evija Gulbe, Linda Lošina

1. uzdevums

3. uzdevums

Koko un Riko skolas zvaigznes. Grāmatas par Koko un Riko piedzīvojumiem man patīk jau ļoti sen. Kad biju maza man tās lasīja mamma vai brālis, bet tagad jau es pati māku lasīt un varu izlasīt kādas blēņas Koko un Riko paveikuši. Es arī pagājušajā gadā sāku iet skolā, tāpēc man bija ļoti interesanti izlasīt kā skolā gāja žurku puikām. Man patika skolotāja vārds Žaks. Es no skolotāja iemācījos dažādus vārdus, kā sasveicināties citās valodās, piemēram, Tere. Grāmatā ir pareizi rakstīts, ka skolā ir forši un var daudz iemācīties, bet ir grūti, kad ir jāpilda mājasdarbi. Bija labi, kad skolotājs mācīja laipnību, tikai žēl, ka žurkulēniem bija diezgan grūti to iemācīties. Man nepatika, ka Koko teica savam labākajam draugam Riko, ka viņš viņam nepatīk. Tā nav jauki teikt savam draugam.

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Kur rodas rudzu maize? Ir ļoti laba grāmata, lai uzzinātu visu garo maizes tapšanas ceļu. Šeit ir aprakstīts viss process sākot no rudzu grauda, kuru nopļauj, izkuļ, samaļ miltos un nogādā tos ceptuvē. Tālāk izstāstīts kā pagatavo mīklu un izcep maizīti. Grāmatā iemācījos dažādus sarežģītus vārdus vārdus - plaucējums, iesals, ieraugs. Lai grāmatu būtu vēl interesantāk lasīt visu maizes tapšanu noskaidro kaķis Bernards, kurš piedzīvojumus no savas dzīves. Grāmatas beigās uzzināto pārbauda tests. Es testā noskaidroju, ka grāmatu esmu izlasījusi ļoti rūpīgi un tagad esmu kļuvusi par maizes inženieri. Gribēšu izlasīt arī citas grāmatas par to kā top citas ēdamlietas.

KLIK-KLIK!

Daila Ozola

1. uzdevums

3. uzdevums

Klik-Klik! Man nepatika, ka klik-klik skaņa izbiedēja meža iemītniekus. Es priecājos, ka zeltgalvītis atklāja, kas taisa šo skaņu. Es iemācījos, kādas skaņas taisa meža putni un dzīvnieki. Šajā grāmatā arī var uzzināt kādi putni ziemā mīt mežā un, ko tie ēd. Tiem, kam patīk putni un grāmatas par tiem, kā arī dažādi noslēpumi, iesaku izlasīt šo grāmatu.

Kurmītis un sudraba kurpes

Arta Ozola-Jaunarāja

1. uzdevums

3. uzdevums

Kurmītis un sudraba kurpes. Mēs vienmēr dusmojamies uz kurmi, ka viņš sadara mūsu dārzā lielas nepatikšanas, bet šajā grāmatā viņš pastāsta par saviem labajiem darbiem. Man patika, ka Kurmītis katru vasaru salika albumā savus vasaras piedzīvojumus, tad viņš var ziemā pētīt savus albumus un atcerētos vasaras jaukos piedzīvojumus. Iesaku arī citiem izlasīt un izpētīt šo grāmatu, jo šeit ir ļoti skaistas bildes. Varbūt arī es izgatavošu savu vasaras piedzīvojumu un smaržu albumu.