Regnārs Allis

7 gadi, Jelgava

7gadīgs pieklājīgs puika. Patīk būvēt, konstruēt.Vakarā patīk lasīt un klausīties pasakas. Patīk gan grāmatas, gan audiopasakas.

Iesniegtās recenzijas

Kas mammai somā?

Kristīne Ulberga

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmata man patika, neskatoties uz to, ka tā ir skumīga. Tajā nav vietas kur pasmieties. Tā ir veidota no vairākiem maziem stāstiņiem. Tie stāstiņi tiek veidoti no tā, kas tiek atrasts mammas somā. Man bija grūti saprast galveno domu un kādēļ visi stāsti ir bēdīgi, bet mana mamma teica, ka tie tiek stāstīti kā no īstās dzīves! Respektīvi, it kā kāds tos būtu piedzīvojis un tagad tos atstāsta. Njaa.. .tas lika man aizdomāties par to, ka ne vienmēr var nopirkt saldējumu, jo naudas var arī nebūt. Es iesaku šo grāmatu citiem, jo tā ir savādāka par citām- stāsti kā no īstās dzīves.

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Lasot šo grāmatu man patika pilnīgi viss! Ko autors vēlējās pastāstīt šajā grāmatā? Heiii...viņš vēlējās pastāstīt kā taisīt rudzu maizīti. :) Es tagad zināšu no kā var taisīt maizi! Un zināšu kādu informāciju varu atrast uz iepakojuma. Starp citu- es uzzināju ka maizes iepakojums palīdz saglabāt maizīti svaigu!

Kur rodas piens?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmata ir ļoti interesanta, nav garlaicīga. Tā aizrauj. Ir interesanti uzzināt kā rodas piens no gotiņām, kā tas tiek pildīts pakās. Grāmatā ir daudz uzdevumu kurus var pildīt līdzi. Grāmatas autors vēlējās lieliem un maziem bērniem un vecākiem pastāstīt kā rodas piens. Ko es uzzināju interesantu? Izrādas, ka gotiņas slauc divas reizes dienā. Un izslauc daudz daudz piena. Gotiņas dara labu darbu. Šo grāmatu iesaku visiem visiem, lai nedomātu, ka piens rodas veikalā!

Velc, pelīte!

Renāte Logina

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmatu es izvēlējos jo man patika vāks- Pelīte un menestiņš. Tā viegli lasijās. Grāmatā ir QR kods, kuru var noskanēt un dziedāt līdzi. Tas bija jautri. Bet man arī nepatika, ka grāmatā ir tikai dzejolis un nav nekas vairāk. Ko autors vēlējās pastāstīt ar tekstu? Pelīte velk miedziņu, lai visi mazie bērni var čučēt. Kādas atziņas es guvu? Mans jautājums- kas ir atziņa? Pēc vecāku skaidrojuma, kas ir atziņa, es varu pateikt kāda tad tā ir man. Vecākiem ir jāiemidzina bērni un tikai tad tie paši var iet gulēt. Šo grāmatu es ieteiktu citiem, jo tā ir forša.