Māris Ķilpe

5 gadi, Limbaži

Mani sauc Māris un man ļoti patīk apmeklēt bibliotēku, jo tur ir ne tikai grāmatas, bet arī spēles. Vismīļākās grāmatas man ir par traktoriem un tehniku, jo kad izaugšu es būšu traktorists. Es gribētu, lai bibliotēkā būtu vairāk grāmatas par mašīnām un traktoriem. Bet man patīk lasīt un klausīties, kā mamma lasa priekšā arī par dzīvniekiem un putniem. Manu draugu sauc Ričards un es viņam vienmēr parādu, kāda man jauna grāmata vai traktors ir mājās.

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Man grāmatā patika kombaini, dzirnavas, tās mazās pelītes, kas ēd graudiņus. Es arī gribētu strādāt uz tādu kombainu, kas vāc graudus. man patika, ka grāmatā ir mazie uzdevumiņi, kur jāsavieno tauriņi, jāiziet labirints un arī receptes grāmatas beigās. Iesaku arī izlasīt citiem bērniem un saskaitīt, cik Bernardi ir pa visu grāmatu!!!

Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?

Agnese Vanaga, Agate Lielpētere

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Vismīļākā grāmata no mana grāmatu plaukta. Jo arī man ir mīļš kaķis, kurš staigā pa pagalmu un guļ zem krūmiņiem vai puķu dobēs. Viņš noteikti arī sarunājas ar mūsu pagalma iemītniekiem. Es iedomājos, ka šīs grāmatas varonis vēl nesarunājās ar dīķmalas vardēm, jo mans kaķis bieži sēž pie dīķa un vēro to. Man patika smieklīgie izteicieni grāmatā un daudz uzzināju par sliekām, kurmi, pupuķi, dzeni un gārni. iesaku šo grāmatu lasīt kopā ar savu kaķi!

Lidoja sēkliņa

Evija Gulbe

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Es domāju, ka šī grāmata būs par pienenēm un pieneņpūkām, bet te bija daudz smieklīgu dzejoļu un smuki zīmējumi. Man patika dzejolis "Dubļu zupiņa", es arī tādu zupiņu gatavoju! :) Man patika arī ķinķēziņu dzejolis, es arī tādus sazīmēju. Vēl man patika par bučuzirnīšu pušķītis, bet par manu visvisvairāk lasīto kļuva dzejolis "Vardīte". Tas tik labi skanēja par vardītēm un mans mīļākais vārds kļuva "bučpaciņas". Dzejoļi sakārtoti pa gadalaikiem, sākas ar pavasara sēkliņa, beidzas ar sniegu un piparkūkām. Iesaku izvēlēties sev mīļāko dzejoli no šīs grāmatas!

Zaķēns, kuram nebija vārdu

Evija Gulbe

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Man šī grāmata ļoti patīk, jo mans mīļākais dzīvnieciņš ir trusītis. Grāmatu bija interesanti lasīt- es gaidīju, kas tad būs tie zaķīša mīļākie vārdi. Bet zaķītis visu izteica ar apskāvieniem. Tas man ļoti patika, man arī patīk, ka mani samīļo un apskauj. iemācījos no grāmatas, ka labi darbi ir kā labi vārdi. Ar labiem darbiem var izteikt vairāk nekā ar vārdiem. Ļoti forši zīmējumi un uz grāmatas vāka ir manas mīļākās ogas- meža zemenītes!