Paula Raslava

5 gadi, Sigulda

Esmu draudzīga, zinātkāra meitene. Man ļoti patīk lasīt grāmatas, zīmēt, dejot, dziedāt un spēlēties ar māsu.

Iesniegtās recenzijas

Hugo meklē sapnīti

Diāna Kaijaka

1. uzdevums

3. uzdevums

Man ļoti patika šī grāmata. Vislabāk patika grāmatas beigas, kur Hugo sapņoja skaistus sapnīšus. Arī es, ejot ciemos pie draugiem, parasti aiznesu kādu cienastiņu. Man ļoti patīk iepriecināt draugus, gluži tā pat kā Hugo. Es šo grāmatu ieteiktu izlasīt arī citiem bērniem, jo tā ir jauka un mīļa.

Lidoja sēkliņa

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Man ļoti patika šī grāmata. Dzejolīši grāmatā ir mīļi un jauki. Mani mīļākie dzejoļi grāmatā ir "Tējiņas", "Kafejnīcā" un "Kā pagatavot bučuzirnīšu pušķīti". Bet man patika arī visi pārējie dzejoļi. Es jau zinu, ka no šīs grāmatas dzejolīti mācīšos arī Ziemassvētkiem, lai skaitītu to pie eglītes. Ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem bērniem un bērnu vecākiem.

Āpsēns Pēcis un brīnumbrilles

Agija Staka

1. uzdevums

3. uzdevums

Sākumā grāmata man likās nedaudz skumja un brīžiem arī bailīga. Taču visvairāk man patika pasakas beigas, kur āpsēns saprata, ka brilles viņam palīdz. Es nekad neapsmeju draugus, kuriem ir brilles un nesaucu viņus par četračiem, jo tas ir nepieklājīgi un nejauki. Lapsēnam vajadzētu pamācīties kā runāt ar saviem draugiem un vispār mācīties uzvesties. Iesaku šo grāmatu izlasīt visiem saviem draugiem un citiem bērniem.

Zaķēns, kuram nebija vārdu

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Man ļoti patika šī grāmata. Zaķēns ir jauks, nedaudz kautrīgs, mīļš un izpalīdzīgs. Arī man reizēm gadās tā kā zaķēnam, kad nav vārdu, bet ne vienmēr vārdus vajag, reizēm pietiek ar labiem darbiem un mīlestību. Es novēlu zaķēnam būt drošākam, jo tad viņš draugiem varēs pateikt savus labos un mīļos vārdus.