Kailija Kecko

5 gadi, Cesvaine

Mani sauc Kailija Kecko. Man ir pieci gadi. Tūlīt būs seši. Es jau pati māku lasīt. Mani iemācīja mamma, kas ir liela grāmatu lasītāja. Man patīk vakaros klausīties pasakas. Mamma viņas izdomā no galvas. Viņas ir smieklīgas. Lasīt man nepatīk,bet mamma man liek. Kad es palasu,tad viņai ir jādara tas,ko es lieku.

Iesniegtās recenzijas

Zirneklītis numur 13 jeb Laimīgais

Kristīne Neimane

1. uzdevums

3. uzdevums

Vispār no zirnekļiem un spārēm man ir bailes...,bet kad iedomājos mazu zirneklīti ar cepurīti un spāri ar saulesbrillēm,tad šie kukainīši man ir kļuvuši interesanti. Šo grāmatu es lasīju mammai priekšā pie sava dīķa un cerēju,ka pie manis atlidos spāre ar saulesbrillēm. Grāmatā bija skaistas bildes un kā jau tam ir jābūt,tad noslēgumā grāmata ir ar laimīgām beigām. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt saviem draugiem, jo grāmata ir par draudzību.

Hugo meklē sapnīti

Diāna Kaijaka

1. uzdevums

3. uzdevums

Ar šo grāmatu man gāja grūti,jo bija diezgan daudz ko lasīt,bet kā teiktu mana mamma,tad šī grāmata ir īsts mākslas darbs. Pāršķirot jaunu lapu,mēs katru reizi to pētījām kādu minūti. Grāmatas bildes ir tik skaistas,ka es gribētu dzīvot kopā grāmatā ar āpsēnu Hugo. Es gan āpsi nekad dzīvē neesmu redzējusi. Lasot grāmatu es sapratu,ka sapņi tiešām piepildās. Mamma saka,ka sapnīši ir mazi dzīves mērķīši! Izlasot grāmatu uzzināsiet un izbaudīsiet sajūtu, cik labi, ka ir ko gaidīt!

Apaļā Bebe

Linda Nemiera

1. uzdevums

3. uzdevums

Man grāmata Apaļā Bebe ļoti patika, jo likās tikpat smieklīga kā Maša un Lācis. Es domāju,ka par Apaļo Bebi izdotos jautra multene,kas maziem bērniem ļoti patiktu. Man nāca smiekli, ka Apaļajai Bebei ir apaļš dupsis. Ar šīs grāmatas lasīšanu man gāja grūti,jo bija daudz burtu,ko lasīt. Visvairāk man patika,kad mamma man attēloja Mazo Bebi. Kad biju maza, arī man bija sosīte,jeb pupītis kā Bebei,ko es saucu par "jejīti" un kad mana jejīte pazuda,es kliedzu tāpat kā Apaļā Bebe. Kā jūs saucāt savu knupīti?

Kur rodas cīsiņi un desas?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Man šī grāmata ļoti patika,jo nebija daudz jālasa. Visvairāk man patika grāmatā uzdevumi. Uzdevumus es gribēju izpildīt,bet man mamma neatļāva grāmatā zīmēt un krāsot,jo tā ir bibliotēkas grāmata. Šo grāmatu iesaku izlasīt visiem bērniem,jo man šķiet, ka visiem bērniem garšo cīsiņi!