Olafs Bleive

7 gadi, Rēzekne

Sveiki! Mani sauc Olafs. Esmu atbildīgs vecākais brālis ģimenē. Esmu izpalīdzīgs,labsirdīgs, atjautīgs, man piemīt empātija, zinātkāre. Neiesaistos konfliktos, esmu par mieru,mīlestību, harmoniju un laimi sirdī, ģimenē un pasaulē. Jau no mazotnes lasām grāmatas. Sākumā kopā ar mammu, tagad jau pats arī protu.

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas piens?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Grāmata ir ļoti interesanta un pamācoša vienlaikus. Autore ir atradusi lielisku veidu kā interesanti un saprotami arī maziem lasītājiem izskaidrot kā rodas piens. Tiek aplūkots piena tālais ceļš no gotiņas fermā līdz veikala plauktiem un mūsu ledusskapim. Izlasot grāmatu, es uzzināju daudzus interesantus faktus par pienu, piemēram, no kā tas sastāv, kā to pareizi apstrādāt, lai tas varētu tikt ilgstoši uzglabāts un būtu svaigs. Man ļoti patika tas, ka ir iespēja arī noskenēt svītrkodu un noskatīties video. Es pats tā nostiprināju savas zināšanas un mans mazais brālis bija sajūsmā par multfilmiņu. Noteikti izlasīšu arī citas Kristīnes Jacino grāmatas un iesaku tās izlasīt arī cietiem!

KLIK-KLIK!

Daila Ozola

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmatu ir ļoti aizraujoši lasīt, gribas pēc katras izlasītās lappuses turpināt un uzzināt, kas ir noslēpumainais Klik-klik. Man patīk, ka grāmatas autors uztur sižetā intrigu un tikai pašās beigās mēs uzzinām atbildi, kas tad ir šis Klik-klik. Un tas bija pārsteigums! Nebijām gaidījuši tādu pavērsienu. Es grāmatu noteikti iesaku izlasīt arī citiem. Būs interesanti kā maziem, tā lieliem lasītājiem!