Rebeka Evelone

5 gadi, Madonas novads

Mani sauc Rebeka, man ir 5 gadi.Septembrī 6 gadi. Kopā ar mammu un bērnudārza audzinātājām iepriekšējā mācību gadā iemācijos burtiņus un mācos lasīt ( vēlos iemācīties lasīt tik labi,lai pati varētu izlasīt Hariju Poteru). Man patīk taisīt burbuļus, spēlēties smilšu kastē, patīk pašai taisīt saldējumu, cept pīrāgus kopā ar mammu un mazo māsiņu.

Iesniegtās recenzijas

Ole Bole

Ieva Ziediņa

1. uzdevums

3. uzdevums

Šo grāmatu izvēlējos tāpēc ka viņai bija skaists rozā vāks. Patika skaistie ikdienišķie ģimenes notikumi un ģimenes cilvēku attiecības, tā kā lidzīgi mūsu ģimenē. Daudz bija jālasa un lieli saprotami burti. Zīmējumi bija skaisti bet varēja būt krāsaināki. Nebija nekas kas nepatika, ļoti jauka grāmata.

KLIK-KLIK!

Daila Ozola

1. uzdevums

3. uzdevums

Patika ši grāmata, jo nebija daudz jālasa. Gribējās ātrāk izlasīt lai uzzinātu, kas taisa to skaņu. Zīmējumi bija interesanti. Uzzināju kā sauc dažus putnus par kuriem nezināju, zīlītēm mums pie mājas ziemā ir barotava viņas visvairāk var redzēt ziemā. Daudzi putni lido prom jo pie mums ir auksts. Citiem iesaku šo grāmatu, jo viegli lasāmi vārdi un nav mazi burti.

Koko un Riko skolas zvaigznes

Evija Gulbe, Linda Lošina

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmatu izvēlējāmies, jo viņa bija plāna. Patika zīmējums uz grāmatas vāka un zīmējumi kas bija grāmatā. Patika Koko un Riko skolas dienas piedzīvojumi. Patika kur bij daudz jālasa, palīdzēja mamma un tētis. Nepatika garie un sarežģītie vārdi, butri varēja būt drusku lielāki. Kad iešu uz bibliotēku ņemšu lasīt arī citus Koko un Riko piedzīvojumus.

Lidoja sēkliņa

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Šo grāmatu izvēlējāmies bibliotēkā skaistā vāka zīmējuma dēļ. Ļoti patika skaistie dzejoļi par piedzīvojumiem, ģimeni un visādām pārmaiņām dabā gadalaikos. Patika zīmējumi , viņi bija vienkārši,skaisti un patiesi nebija daudz jādomā kas tur attēlots. Drusku baidijāmies jo viņa likās tik bieza, bet kopā ar mammu viņu izlasijām. Bija daudz garu un sarežģitu vārdu kurus mamma palīdzēja lasīt un dažus izskaidroja jo nezināju ko viņi nozīmē. Labi kad burti bija lieli dzejoļos vieglāk lasīt. Citiem bērniem iesaku izlasīt, jo mēs paši bērni esam kā mazas sēkliņas , kas uzņem visādas gudrības.