Laura Eglīte

6 gadi, Rīga

Mani sauc Laura. Man ir 6 gadi. Es eju bērnudārzā un folkloras kopā "Kokle". Vasarā man patīk peldēties, braukt ar riteni, fotografēt putnus un kukaiņus, lasīt grāmatas. Man ir divas jaunākas māsas.

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas piens?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Kristīnes Jacino grāmata "Kur rodas piens?" ir ļoti interesanta grāmata. Tajā ir rakstīts daudz kas par pienu. Tā domāta tiem bērniem, kuriem ļoti garšo piens, bet kuri neko par pienu nezina un kuri nezina, ko nozīmē "pasterizēts". Man nepatika, ka grāmatā visur ir vārdi un es nevaru saprast, kādā secībā lasīt. Man patika Bernarda joks par iekāpšanu ledusskapī.

Āpsēns Pēcis un brīnumbrilles

Agija Staka

1. uzdevums

3. uzdevums

Agijas Stakas grāmata "Āpsēns Pēcis un brīnumbrilles" ir forša, īsa un mazliet asprātīga, bet man tā ir par īsu un pārāk vienkārša. Grāmata domāta, lai bērni nebaidītos nēsāt brilles. Man pašai briļļu nav, bet izklausījās, ka brilles ir ļoti noderīgas. Es priecājos, ka stāsta beigās Pēcis saprata, ka viņam brilles ir ļoti vajadzīgas. Grāmatā bija vairāki man nezināmi vārdi - biežņa, četracis, diedelēšana, attapība.

Hugo meklē sapnīti

Diāna Kaijaka

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Diānas Kaijakas grāmata "Hugo meklē sapnīti" ir par rudeni, āpsēnu Hugo un viņa miedziņu. Šo grāmatu ir viegli lasīt. Zīmējumos ir Hugo ar draugiem. Attēli ir katrā lappusē. Tā ir ļoti forša grāmata. Es to lasu mazajām māsām.

Diena kūst kā saldējums

Maija Laukmane

1. uzdevums

3. uzdevums

Maijas Laukmanes grāmata "Diena kūst kā saldējums" ir dzejoļu grāmata par dažādām tēmām - vasaru, saldējumu, miedziņu, pilsētu, vecākiem. Dzejoļus lasīju kopā ar mammu. Visvairāk man patika dzejoļi "Cilpu cilpām", "Diena kūst kā saldējums" un "Kad rimsies raudāšana?" Prātā palicis dzejolis, kurā divi vārdi jāsaliek kopā vienā.