Treviss Dīls`

5 gadi, Dobele`

Sveiki, mani sauc Treviss. Astotajā augustā man paliks 6 gadi un es mācos lasīt. Man ļoti patīk lasīt grāmatas kopā ar mammu pirms nakts miedziņa. Vēl man ļoti patīk enciklopēdijas par seniem laikiem.

Iesniegtās recenzijas

Koko un Riko skolas zvaigznes

Evija Gulbe, Linda Lošina

1. uzdevums

3. uzdevums

Bonžurk! Šī grāmata man patika viss labāk no visām. Man pēc gada arī ir jāiet uz skolu. Baigi negribās. Cerams, arī es satikšu sev foršu draudziņu un tad tā skola būs interesantāka. Patika, ka bija vairāki, mazi, interesanti stāstiņi, kurus lasīt pirms gulēt iešanas. Man ir daudz kas kopīgs ar Koko un Riko - man arī garšo burkāni, man patīk dauzīties, man patīk mūziku spēlēt, tikai klavieres, man garšo zupa un manas omes vārītās zaptes un vēl, un vēl, un vēl. Uzzināju arī daudz ko jaunu, piem., kas ir atņemšana. Es zināju, kas ir saskaitīšana. Sākumā domāju, ka atņemšana ir atņemt otram kaut ko, bet izrādās arī skaitļus var atņemt vienu no otra. Noteikti, vēlos izlasīt, kopā ar mammu, arī citas grāmatas par Koko un Riko.

Zirneklītis numur 13 jeb Laimīgais

Kristīne Neimane

1. uzdevums

3. uzdevums

Ar šo grāmatu man gāja diezgan grūti. Ļoti grūti bija uzzīmēt draudzīgu zirneklīti. Es esmu vienīgais bērns ģimenē, bet ļoti gribētu brālīti vai māsiņu. Zirneklīti Brenci gan man ir nedaudz žēl, tik daudz māsas un brāļus es negribētu. Un vispār, lielais rājiens Zirneklīša mammai, šitā nedrīkst pazaudēt savus bērnus. Grāmata māca draudzēties ar draugiem, būt draudzīgam un izpalīdzīgam pret citiem, jo sevišķi tiem, kuri nokļuvuši nelaimē. Es gribētu, lai šo grāmatu izlasa manas grupiņas bērni un iemācās būt draudzīgāki viens pret otru.

Mare un miega migla

Grieta Baula

1. uzdevums

3. uzdevums

Ļoti forša grāmata. Mēs ar Mari būtu draugi. Man arī nepatīk gulēt pa dienu. Nesaprotu, kurš izdomāja, ka cilvēkiem ir jāguļ diendusas, jo sevišķi bērnudārzā. Kad pasaulei atkal tuvosies miega Migla, mēs ar Mari to uzveiksim kopā. Mēs spēlēsimies ar zaldātiņiem un ēdīsim saldējumu. Lai nebūtu jāsēž tumsā, mēs uzvilksim peldbrilles, lai miega migla netiek acīs, bet mēs varam atstāt ieslēgtu gaismu. Šis ir varens plāns, Mums noteikti izdosies!

KLIK-KLIK!

Daila Ozola

1. uzdevums

3. uzdevums

Man ļoti patika, ka šī grāmata bija kā liels noslēpums, izmeklēšana, kas ir skaņa Klik-klik. Izlasot grāmatu kopā ar mammu uzreiz nesapratu kas ir Klik-klik. Fotoaparāts saka arī čiks -čiks. Pēdu skaņas sniegā skan kā grr-grr, bet kad smaidīgā meitenīte priecājās, ka ir nobildējusi mazo putniņu, tad arī sapratu, ka tas ir Fotoaparāts. Man ar patīk bildēt, gribētu sev savu fotoaparātu, tādu īstu un lielu.