Kate Larinova

6 gadi, Valmiera

Esmu izgudrotāja. Patīk gatavot, izveidot priekš citiem ģimenē apsveikuma kartiņas. Mazliet kautrīga, bet patstāvīga.

Iesniegtās recenzijas

Labrīmes, kas mudina bērnu izaugt par labu cilvēku

Zane Zusta

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika tas, ka vārdi bija ļoti saskanīgi. Vislabākā rīme bija par telefonu. Man nepatika Bailīgā rīme, jo bija tumšs un spoks. Burtiņ rīmē patika, ka katrai istabai jābūt atslēgai. Tagad saprotu, ka RĪME ir tā kā dzejolītis. Ļoti jauka grāmata.

Kur rodas piens?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika tas, ka var no piena izveidot šokolādes pienu. Patika, ka kaķis ķēra peli un viņam aste sagriezās gredzenā. Nepatika, ka bija pārāk daudz ko lasīt :). Patika tas kā tika izstāstīts par slaukšanu. Uzzināju, ka pienā ir baktērijas, kuras tiek iznīcinātas.

Kurmītis un sudraba kurpes

Arta Ozola-Jaunarāja

1. uzdevums

3. uzdevums

Šo grāmatu es iesaku citiem, jo tur ir pastāstīts par to kā kurmītim veicās vasarā. Man patika tas, ka grāmatas varonim kurmītim ir sudraba kurpes, bet es visu laiku gribēju teikt kurmīts un zelta kurpes. Un vel patika tas , ka kurmītis mācīja dejot savai draudzenei.

KLIK-KLIK!

Daila Ozola

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika grāmatas pašās beigās tā lapas puse, ka meitene beidzot varēja nofočēt vismazāko putniņu. Šī grāmata man iemācīja lasīt un ieklausīties putnos. Šo grāmatu iesaku lasīt citiem, jo tur ir pastāstīts par putniem un viņu dziesmām un var uzzināt kurš saka klik klik.