Edvards Liepiņš

6 gadi, SALASPILS novads

Mani sauc Edvards. Man ir 6 gadi un es eju bērnudārzā. Mana mīļākā grāmata ir Dogmens. Paldies vecākajai māsai, kas palīdzēja uzzīmēt grāmatu vākus, paldies māsām, kas lasīja priekšā, jo es vēl tik labi nemāku lasīt, un paldies mammai, kas pierakstīja manas pirmās recenzijas!

Iesniegtās recenzijas

Koko un Riko skolas zvaigznes

Evija Gulbe, Linda Lošina

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Man patika, ka uz mazā Pī bija nospiedums. Vēl patika, ka mazais Pī uzminēja, kas būs vakariņās. Man nepatika kā uz Perisas uzkrita lupata. Es sapratu, ka ar lupatu nav jāmuļķojas. Es ieteiktu šo grāmatu izlasīt citiem, jo tā ir interesanta. Es arī domāju, ka labāk iet skolā nevis katlā. Autore domāja, ka bērniem grāmata patiks tāpēc, ka viņa ( domāts - grāmata😉 - mammas piezīme) ir forša un interesanta.

Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?

Agnese Vanaga, Agate Lielpētere

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Man patika kātas kaķis ieguva jaunus draugus. Es iepazinu dažādus dzīvniekus, putnus un kukaiņus. Man visvairāk patika stāsts par kaķi, gultu un sikspārni.

Aleksandras pasakas par vasaru

Anna Skaidrīte Gailīte

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Man ļoti patika zīmējumi grāmatā. Grāmata bija intetesanta. Man vislabāk patika stāsts par Čučurīti un dzeguzēnu. Man nepatika kā Grabonis darīja sliktos darbus. Grāmata palīdzēja man iepazīt vasariņu.

Lidoja sēkliņa

Evija Gulbe

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Grāmata ir par dzejoļiem. Domāju, ka autore domā, ka bērni iemācīsies no galvas dzejoļus. Smieklīgi bija: lai pielīp mammai un draudzenei telefoni. Uzzināju, ka koku galotnēs var ieraudzīt burtiņus Ē un Ā. Nezināju, ka dienas beigas var būt kā Ž. Iesaku grāmatu citiem.

Kur rodas piens?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Man patika kā autors uzrakstīja. Es uzzināju, kur rodas piens. Un cik daudz dzer govis. Rakstot autore noteikti domāja, ka bērniem grāmata patiks.