Andrejs Cvetkovs

6 gadi, Valmiera

Mani sauc Andrejs. Man ir seši gadi. Es šogad septembrī sākšu iet skolā. Es nevaru vien sagaidīt. Man patīk tas, ka skolā es varēšu satikt savus draugus. Mani interesē kosmoss, un man patīk iet ciemos, un arī kad kāds pie manis atnāk ciemos. Man patīk lasīt grāmatas, it īpaši par kosmosu, dzīvniekiem, pasauli. Mani interesē tas, ko cilvēki dara citās valstīs. Vēl man patīk ar mammu taisīt kaut ko gardu. Man ir divas jaunākas māsas, mamma un tētis. Es esmu radošs, es mācos spēlēt ģitāru un bungas.

Iesniegtās recenzijas

Kurmītis un sudraba kurpes

Arta Ozola-Jaunarāja

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmata "Kurmītis un sudraba kurpes" ir diezgan neparasta, jo tajā ir nevis parastas bildes, bet mākslas darbi, kas veidoti no dažādiem materiāliem. Vēl neparasti ir tas, ka grāmata ir nevis stāsts, bet dzeja. Visi mākslas darbi ir par dzejoli, kurā kurmītis dejo ar taureņiem, bet autore vēl pieliek arī savas domas klāt. Man šī grāmata ļoti patika tieši tāpēc, ka tā ir neparasta. Mani pārsteidza tas, ka šī grāmata bija kā mākslas darbs, nevis parasta grāmata. Un arī domas neparastas, par sudraba kurpēm, man arī tādas gribētos.

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmatā "Kur rodas rudzu maize" var sīki uzzināt, kā tiek izgatavota maize, ko mēs ikdienā ēdam. Grāmata ir interesanta un tajā ikviens bērns un pat pieaugušais var uzzināt ko jaunu, ko iepriekš nezināja. Es, piemēram, uzzināju to, ka maizei ir vairākas sastāvdaļas. Grāmatu varu ieteikt lasīt ikvienam, kas grib izzināt dažādus procesus un to, kā tiek ražots maizes klaips. Vēl man ļoti patika, ka grāmatā bija jautājumi, uz kuriem varēja atbildēt un ka tur varēja noskatīties video ar QR kodu. Līdz ar to gribās un var iegūt grāmatas informāciju arī no video.