Gabriela Atvare

5 gadi, Katvaru pag., Pociems

Esmu mīļa, gudra, prātīga un asprātīga meitene. Man ļoti patīk grāmatas un patīk zīmēt. Protu arī rakstīt un, ja labi gribu, tad arī šo to varu izlasīt. Šobrīd fanoju par Pokemoniem.

Iesniegtās recenzijas

Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?

Agnese Vanaga, Agate Lielpētere

1. uzdevums

3. uzdevums

Man šī grāmata ļoti patika. Autore gribēja pastāstīt par dažādiem dzīvniekiem, ko viņi dara un ko viņi ēd. Foršais kaķis ar viņiem iepazinās. Gribēju vairāk par skudrām palasīt un uzzināt. Bet grāmata ir interesanta un noteikti iesaku arī citiem bērniem izlasīt.

Āpsēns Pēcis un brīnumbrilles

Agija Staka

1. uzdevums

3. uzdevums

Man šī grāmata tā patika! Man šķiet, ka būtu jādod arī citiem bērniem izlasīt. Autore gribēja pateikt to, ka, ja mamma saka, ka vajag brilles, tad ir jāvelk. Ar brillēm var visu saskatīt un izskatīties smuks un stilīgs. Vienīgais,, kas nepatika, bija tas, ka bija par īsu, gribējās turpinājumu.

Vislabākā vasara

Līga Rozentāle

1. uzdevums

3. uzdevums

Šī bija vislabākā grāmata! Man ļoti patika. Man patika uzzināt daudz ko jaunu un atkārtot jau zināmo. Vissvarīgākais ir tas, ka nedrīkst iet pie dīķa bez vecākiem, jo var iekrist dziļi, dziļi ūdenī. Arī es, tāpat kā bērni grāmatā, ēdu visādus labumus no siltumnīcas, īpaši garšo gurķīši un mazie tomātiņi. Autore ar šo grāmatu gribēja pateikt, ko drīkst un ko nedrīkst darīt. Es šo grāmatu iesaku citiem izlasīt, lai varētu vis kaut ko iemācīties.

Tētis un suns

Laura Vinogradova

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika suns, patika kā tas izskatījās [zīmējumos], tik mīlīgs. Gribētos tādu mājās, paijāt. Magda rāpās uz jumta un salauza kāju un izskatījās tā, kā man negribētos lai būtu. Magda bija bēdīga, ka tētis aizbrauca. Uz vecākiem dusmojās. Es domāju, ka autores doma bija, ka vajag būt uzmanīgam, nevajag tik daudz dusmoties. Visiem jādzīvo draudzīgi un nevajag uz nevienu ģimenē dusmoties. Jā, es ieteiktu šo grāmatu arī citiem. Šī grāmata ir forša un pamācoša. Es arī gribētu tādu dārzu, bet negribētu slepenu, jo nav jauki vienkārši nozagt ["aizņemties"] stādiņus, es paprasītu sēklas vecākiem, prasītu, lai izrok dobīti un ar pārējo pati tiktu galā!