Elizabete Krūskopa

7 gadi, Valmiera

Es esmu cilvēks. Esmu gudra. Patīk būt ar draugiem, spēlēt telefonu, lasīt interesantas grāmatas, eksperimentēt ar dažādiem vielu maisījumiem, doties piedzīvojumos.

Iesniegtās recenzijas

Zaķēns, kuram nebija vārdu

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika, ka draugi palīdzēja atrast Zaķēnam vārdus. Man nepatika, ka Susuriņš daudz gulēja, bet tāda ir viņa daba. Palīdzi draugam, jo viņam nepieciešams tavs atbalsts. Ne vienmēr visu var pateikt pilnos vārdos. To var izrādīt samīļojot un palīdzot. Es ieteiktu citiem, jo grāmatā ir daudz draudzības un parāda, ka jābūt izpalīdzīgam. Pilns ar mīlošiem un draudzīgiem vārdiem.

Hugo meklē sapnīti

Diāna Kaijaka

1. uzdevums

3. uzdevums

Man nepatika, ka Hugo iztraucēja lāča Oto miegu. Man patika tas, ka Hugo varēja apciemot savus draugus un lūgt padomu par to, kā sameklēt savu sapnīti. Hugo saprata, ka katram ir savs sapnis par to, kas ir vismīļākās un vislabāk padodas. Tāpat kā mans sapnis ir par kāmju ģimeni. Iesaku citiem, jo tā pastāstīja, ka svarīgi nemodināt cilvēkus, kad viņi guļ un par dažadāmiem sapņiem un draudzību.

Kurmītis un sudraba kurpes

Arta Ozola-Jaunarāja

1. uzdevums

3. uzdevums

Kurmītis bija foršs un draudzīgs, atmiņu krājējs. Atmiņas krāj priecājoties par Šokolādi (kāmi), draudzenēm, peldi ezerā, saldējumu, ... Lai atmiņas krātu pietiek ar basām kājām, ne vienmēr vajag sudraba kurpes. Ieteiktu izlasīt draudzenēm.