Marta Krikauska

6 gadi, Mērsrags

Sveiki! Esmu Marta un esmu jau 6 gadus veca. Es ar savu mammu dzīvoju Mērsragā. Nākošajā mācību gadā es iešu skolā, bet pagaidām cītīgi mācos lasīt un rakstīt. Man ļoti patīk "māklsot" un dziedāt Mērsraga mākslas un mūzikas skolā. Mamma saka, ka man ir ļoti radoša iztēle, tādēļ izlasīto grāmatu varoņi mani apciemo sapņos. Mana vecākā māsa, kura dzīvo Rīgā ir jau 11 gadus veca un viņas rakstītie stāstiņi ir publicēti trijās grāmatās. Grāmatas man palīdz ne tikai ceļot un sapņot, bet arī nomierina, jo pēc dabas esmu ļoti aktīva un temperamentīga, mamma saka, ka tie ir mana tēva gēni - viņš ir gruzīns, arī es esmu kādu laiku dzīvojusi Gruzijā. Mans sapnis ir kļūt par aktrisi, lielu aktrisi, jo viņām ir savi ģērbēji, grimma mākslinieki un pat frizieri.

Iesniegtās recenzijas

Zirneklītis numur 13 jeb Laimīgais

Kristīne Neimane

1. uzdevums

3. uzdevums

Man ļoti patika personāžu vārdi un īpaši vārds Ērika. Man patika zirneklītis un mežacūka. Vēl man patika zīmējumu krāsas (varēja būt nedaudz maigākas, bet tādas arī ir labas). Man patika zirneklīša piedzīvojumi un, ka viss labi beidzās. Vēl man patika ķirzaka. Iesaku šo grāmatu izlasīt arī citiem bērniem.

Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?

Agnese Vanaga, Agate Lielpētere

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika, ka bija stāsti par visādiem dzīvniekiem, un man vēl patika, ka tur bija visādi kukainīši, skaistas bildītes un krūmiņi. Stāsti bija interesanti un pamācoši. Man viss patika. Autors gribēja pastāstīt, ka ir jākopj daba. Interesanti, kā pilsētas kaķis jutās laukos. Iesaku grāmatu arī citiem.

Mare un miega migla

Grieta Baula

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika, ka tur bija miega migla un man patika meitenes vārds, jo tas ir līdzīgs manam vārdam Marta. Ļoti skaistas bildītes. Interesanti vardi, kurus arī mamma nebija dzirdējusi. Viss patika. Autors gribēja pavēstīt to, ka lai bērni ejot uz dārziņu izguļas tajā. Mana galvenā atziņa, ka ir labi gulēt. Grāmatu noteikti iesaku arī citiem bērniem un pieaugušajiem.

Ole Bole

Ieva Ziediņa

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika grāmata par Oli Boli. Kurš bija pirmais – vista vai ola šo jautājumu es bieži uzdodu mammai. Ole-Bole un es Marta! Ļoti interesanti piedzīvojumi, līdzīgi maniem. Zīmējumi varēja būt krāsaini.