Dāvis Pričins

7 gadi, Rucavas nov. Rucava

Esmu šogad pabeidzis pirmskolas iestādi un gatavojos skolai. Man patīk grāmatas, krāsot, lasīt, pētīt enciklopēdijas. Dzīvoju Rucavā. Patīk braukt ar riteni, zīmēt.

Iesniegtās recenzijas

Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?

Agnese Vanaga, Agate Lielpētere

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Šo grāmatu izvēlējos, jo lasot nosaukumu domāju, ka būs kā lielā enciklopēdija, bet sākot lasīt izrādījās, ka tie ir dažādi interesanti stāstiņu par to, kas atrodas mūsu pagalmos. Man grāmata patika, jo lasīju par dzīvajām radībām, ko varu satikt savā pagalmā- kurmi, ezi, slieku, kaķi, skudru. Varēju izlasīt arī stāstus par sikspārni, zivju gārni, patika, ka zivju gārnis teica, ka viņu neuztrauc, ka vasara iet uz beigām, jo tāpat lidošot prom, kaķis sāk brīnīties, ka tiešām pats, zivju gārnis jokoja, ka ar vilcienu brauks. Grāmatas galvenais varonis ir britu īsspalvainas kaķis, kuram saimnieki pārcēlās prom no pilsētas uz laukiem, kaķis grāmatā satika daudz dažādus draugus- Vāveri, Pupuķi, Ezi un citus. Iesaku lasīt šo grāmatu citiem, jo stāsti ir interesanti, ir krāsainas ilustrācijas, smieklīgs zilgans kaķis. Pašās grāmatas beigās Pūcis domāja, ka ģimenei jauns kaķis, bet tas bija jauns ģimenes loceklis- bēbis un kaķis nodomāja- kas tad tas? Domāju, ka autores gribēja pastāstīt, lai vairāk paskatāmies sev apkārt!

Koko un Riko skolas zvaigznes

Evija Gulbe, Linda Lošina

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Evijas Gulbes un Lindas Lošinas grāmatā Koko un Riko skolas zvaigznes ir 50 krāsainas un aizraujošas lappuses. Ilustrācijas ir daudz, krāsainas un ļoti interesantas. Grāmatu bija viegli lasīt, jo stāsti bija aizraujoši. Ļoti patika kā Koko un Riko nevarēja sagaidīt pirmo skolas dienu un skolā ieradās vienu dienu ātrāk, jo bija sajaukuši dienas. Patika arī, ka skolā bija Pļāpu tarba, Niķu spainis un Blēņu maiss, kur varēja atstāt savu nevajadzīgo un lieko. Vēl man patika, ka Koko un Riko bija jautri, nebēdnīgi un jauki. šī grāmata varētu patikt visiem bērniem, pat tiem, kam lasīt nepatīk, jo grāmata bija forša un interesanta, ar smieklīgiem stāstiem.

Tas būs piedzīvojums, Made!

Aija Lisovska

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Aijas Lisovskas grāmatā Tas būs piedzīvojums, Made ir 64 lappuses. Ilustrācijas grāmatā ir melnbaltas, bet interesantas un skaistas. Made ir kamene, kurai patīk dažādi piedzīvojumi. Šo grāmatu izvēlējos, jo arī man patīk piedzīvojumi. Grāmatā darbojās arī Lapsene, Spārīte un Koksngrauzis. Man patika kā Made vārīja putru, bet abas divas reizes viņai nesanāca, pirmajā reizē izvārījās cieta kā klucis, bet otrā reizē piedega, visi pēc tam ēda cepumus. Interesanti likās, kā Made cepa pankūkas, kā arī tas, ka Made piedalījās orientēšanās sacensībās, kaut atrada tikai vienu uzdevumu. Iesaku šo grāmatu visiem, kam patīk aizraujoši piedzīvojumi.