Elza Mikuse

7 gadi, Rīga

Mani sauc Elza. Man ir 7 gadi. Es es esmu no Rīgas un ļoti mīlu Latgali. Man ļoti patīk no rītiem mammai gatavot ēst, braukt ar riteni, kāpt kokos, zīmēt, sportot, lasīt grāmatas un ziedus, rakstīt, spēlēties, vis kautko taisīt un eksperimentēt. Bet vairāk par visu es mīlu dziedāt un dejot. Mēs ar mammu ejam folkloras kopā Garataka. Mīlu savu vijoli, nometnē mācījos spēlēt kokli. Kad es izaugšu es būšu mūziķe. Es dziedāšu un dejošu uz visvisādām skatuvēm. Kad es izaugšu liela tad ar draudzenēm taisīšu mūzikas grupu Labākās dziedātājas. Mana mīļākā grupa ir Tautumeitas. Man patīk foršas, smukas un krāsainas lietiņas. Es esmu ļoti ļoti zinātkāra un atraktīva. Es esmu ļoti trakulīga. Tāpēc es gribētu kādreiz izbraukt ar gaisa balonu. Lasu ļoti daudz grāmatu un stafetē piedalos ar 4 grāmatām. 1) Līga Rozentāle Vislabākā vasara. 2/3) Kristīne Jacino Kur rodas rudzu maize? un Kur rodas piens? 4) Evija Gulbe, Linda Lošina Koko un Riko skolas zvaigznes

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Man ļoti patika šī grāmata. Šajā grāmatā profesore Jacīno ar runci Bernardu stāsta par rudzu maizi. Un protams vienmēr uzmundrina Bernarda smieklīgie jociņi. Beigās ir interesants tests par rudzu maizi. Bet pašās pašās beigās ir recepte. Ja gribat uzzināt recepti tad lasi šo grāmatu. Iesaku!

Kur rodas piens?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Man šī grāmata ļoti patika. Un kaķim Bernardam noteikti bija interesanti jo viņš taču ir kaķis. Un kaķiem garšo piens. Man bija ļoti ļoti interesanti lasīt šo grāmatu. Es uzzināju daudz ko par govīm. Piemēram mana babiņa slauc govi ar rokām bet grāmatā bija rādīta ierīce ar kuru var slaukt govi. Es pat nezināju ka ir tāda ierīce! Un jūs zinājāt ka tikko slaukta piena temperatūra ir apmēram +38 grādi? Es šo grāmatu iesaku.

Koko un Riko skolas zvaigznes

Evija Gulbe, Linda Lošina

1. uzdevums

3. uzdevums

Man šī grāmata ļoti ļoti patika. Koko un Riko bija palaidnīgi un zinātkāri žurku puikas. Viņi gribēja zināt daudz ko. Piemēram vai burkāni iet uz skolu. Un kādu dienu viņiem vecmāmiņa pateica ka viņiem jāiet uz skolu. Viņi izbrīnījās bet aizgāja. Un skolā viņiem bija dažādi piedzīvojumi. Es arī esmu liels blēņdaris un man arī skolā ir visādi piedzīvojumi. Skolā ir forši un es iesaku šo grāmatu visiem.

Vislabākā vasara

Līga Rozentāle

1. uzdevums

3. uzdevums

Droši vien daudzi vasaras brīvlaikā dodas uz laukiem. Un sastopas ar dažnedažādiem atgadījumiem. Arī es. Man liekas ka laukos ir vislabākas vasaras. Mēs skolā jau runājām ko darīt dažādās bīstamās situācijās bet šī grāmata vēl vairāk pateiks kā rīkoties. Noderīga grāmata.