Toms Vizulis

6 gadi, Ikšķile

Lego māju būvniecības eksperts, izveicīgs riteņbraucējs un īsts drosminieks daktera kabinetā. Kartupeļu, gurķu un ābolu fans, īsta viesuļvētra! Bet vakaros, kad dienas darbi padarīti, patīk klausīties pasakas un stāstus. Nu jau arī pats lasa un raksta vēstules, spēlē "karātavas" un liek puzles.

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas piens?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

- Tom, pastāsti man par grāmatu "Kur rodas piens?" ! - Arī tai bija multene, un varēja pildīt uzdevumus. - Ko jaunu tu uzzināji? - Par piena pildīšanu un iepakošanu. Tas man patika vislabāk. Visas iekārtas. - Kas vēl tev patika? - Kā kaķis Bernards domāja, ka šokolādes piens tek no brūnajām govīm. - Kā rodas šokolādes piens? - Nezinu, bet ne no brūnajām govīm. Viņām ir parasts piens. - Vai tu ieteiktu grāmatu izlasīt arī citiem? - Jā, jo tur bija parādīti aparāti.

Rū pilsētas pasakas

Ēriks Kūlis

1. uzdevums

3. uzdevums

- "Kā pareizi mīlēt dzimteni" - Kā var "pareizi mīlēt dzimteni"? - Tūlīt izlasīsim! Šo un citas svarīgas atbildes meklē Ērika Kūļa grāmatā "Rū pilsētas pasakas". - Vai tev patika "Rū pilsētas pasakas"? - Jā, ļoti, ļoti. Vairāk par visām. - Kas tev patika visvairāk? - Pilnībā viss! Visi rūķi, tomēr visvairāk Nikniķis, jo viņš daudz ko izdomāja. - Kura pasaka tev vislabāk palikusi prātā? - Tā, kur brāļi stādīja kartupeļus. Viņiem bija krekliņi ar uzrakstiem, katrs gribēja būt galvenais. - Vai tu ieteiktu grāmatu izlasīt citiem? - Nē, tā bija visforšākā. Lai tā paliek man!

Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?

Agnese Vanaga, Agate Lielpētere

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

- Tom, kā tev patika "Pagalma enciklopēdija"? - Tā ir otrajā vietā. Man ļoti patika, kā kaķis iepazīstas ar dažādiem dzīvniekiem. - Kā tu domā, vai mūsu kaķi arī tā dara? Sarunājas ar pagalma iemītniekiem. - Nē, viņi tā nemāk. Tikai sēž un skatās. - Kurš no kaķa sastaptajiem dzīvniekiem tev patika vislabāk? - Čūska. Es pats arī esmu atradis čūsku - odzi. Tas notika Austrijā, tas nozīmē, ka čūskas dzīvo arī tur. - Vai tu esi redzējis kādu dzīvnieku mūsu pagalmā? - Daudz zirnekļu, arī ļoti milzīgus. Ar ŠITĀDĀM kājām. Man agrāk bija bail, bet vairs nav. Viņi neko man nedara, un es arī nē. - Kas vēl tev šķita interesants? - Tas kaķis, kurš dzīvoja pie saimniekiem. Viņš bija smieklīgi uzzīmēts. Ar brillēm. - Kā tu domā, vai ir svarīgi būt draudzīgam pret apkārtējo vidi un dzīvniekiem? - Jā, ir svarīgi. Citādi nekā vairs nebūs.

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

-Tom, pastāsti, kas tev patika grāmatā "Kur rodas rudzu maize?" - Tas kaķis! Bernards. Viņš bija smieklīgs un jautrs. Vēl man patika lapaspuses par atkritumu šķirošanu. - Kāpēc tieši tās? Jo mēs arī šķirojam atkritumus? - Nē, jo es jau zinu, kā tas notiek. - Vai tev patika skatīties multfilmu un pildīt uzdevumus, kas bija grāmatā? - Jā, tie uzdevumi bija viegli. Un bija arī uzdevums telefonā. - Kā tev veicās testā? - Labi, bija 1 kļūda. - Ko mēs darījām pēc grāmatas izlasīšanas? - Cepām grauzdiņus! Arī tas bija viegli. Grāmatā ir recepte, kur viss parādīts. Bet es mācētu izcept arī pats. - Vai tu ieteiktu grāmatu izlasīt citiem? - Kuriem "citiem"? - Piemēram, draugiem dārziņā. - Jā un nē. Maniem draugiem patīk grāmatas par bandītiem. Bet arī šo var lasīt. Un pēc tam skatīties multeni. - Kas, tavuprāt, grāmatā bija pats svarīgākais? - Tas, ka jāšķiro atkritumi. Un tas, ka maizi nevar mest ārā. Var sakaltēt zaķiem un aizvest babai! Tu jau aizvedi?