Raimonds Lašinskis

7 gadi, Aizkraukle

Mani sauc Raimonds .Dzīvoju Aizkraukle.Esmu zinātkārs,radošs,sportisks puisis.Šogad absolveju bernudarzu "Sprīdītis" un gatavojos doties uz "lielo skolu".Protu jau lasīt,rēķināt:). Tagat palīdzu lasīt arī savai 5 gadus vecajai māsai Laurai un drīz palidzesu arī Jaunakajai māsai (3g) kad arī būs kartigi apguvusi visus burtus.

Iesniegtās recenzijas

Kur rodas rudzu maize?

Kristīne Jacino

1. uzdevums

3. uzdevums

Šī bija ļoti interesanta grāmata,jo viss bija ne tikai aprakstīts,bet arī attēlots ar attēliem,lai būtu skaidrs viss maizes ražošanas process. Kopā ar vecākiem pildījām uzdevumus, kuri bija izzinòši un vērtīgi.izlasot grāmatu bija interese atrast rudzu lauku pie kura uztaisīt rudzu maizīšu pikniku,ko arī paveicām.Tas bija vesels piedzīvojums!noteikti arī pārējās daļas izlasīsim, un iesakām citiem bērniem arī.

Apaļā Bebe

Linda Nemiera

1. uzdevums

3. uzdevums

Cik jautri brīži ir ar tiem mazajiem bērniem!Man ir divas maziņas māsas- lasot šo grāmatu atcerējāmies, salīdzinājām ar mammu un tēti kā mums tik nav gājis ar māsām,kad viņas bija pavisam maziņas-līdz pirmajam dzīves gadam. Atradām arī mūsu visu trīs lielos,apaļos pupīšus(knupīšus) un pasmējāmies,ka arī reiz bez šiem mēs nevarējām iztikt.Mazuļi prasa lielu uzmanību! Tiem kam vēl nav mazu bēbīšu,brālīšu,māsiņu vai drīz būs, iesakām izlasīt šo grāmatu un būt gataviem visādiem piedzīvojumiem,rūpēm kas viņiem būs priekšā.

Zaķēns, kuram nebija vārdu

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Ļoti jauka grāmata.Šī no visām trijām,ko šīs stafetes ietvaros lasījām ir pati mīļākā.Patīk ka tajā galvenie varoņi ir zvēriņi, kuriem nācās doties līdzi vārdu meklējumos pa mežu,dabu,līdz pašam stāsta beigām.kad grāmata bija izlasītā,tad arī māmiņa man un māsām to lasīja kā pasaciņu ejot gulēt uz diendusīti vai arī uz nakts miegu. Piekrītam autoram, kad daudz ko var pateikt bez vārdiem,bet būtu arī ļoti interesanti ja iznāktu otrā grāmatas daļa ,kur zaķenam izdotos tomēr atrast savus, īstos,vienīgos"Labos" vārdus -diez kādi tie varētu būt.....