Madara Ozola

5 gadi, Viļķene

Mani sauc Madara. Man ir 5 gadi. Man ļoti patīk, ka mamma man lasa grāmatas. Mīļākās grāmatas man ir "Koko un Riko". Lasām visas grāmatas par šo žurku puiku piedzīvojumiem daudz reižu un klausāmies arī audio grāmatas.

Iesniegtās recenzijas

Vislabākā vasara

Līga Rozentāle

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmata "Vislabākā vasara" ir pilna ar jaukiem bērnu piedzīvojumiem laukos. Man visvairāk patīk, ka viņi spēlē bungas uz celmiem ar koka sprungulīšiem, kāpj kokos un spēlējas priedītēs. Man ļoti patīk zīmējumi. It īpaši tie, kuri parāda, kā rīkoties ir nedroši un kā droši. Iesaku šo grāmatu izlasīt citiem bērniem, jo tā ir ļoti interesanta un mīļa. Es to turu rokās un mīļoju. Un bieži saku mammai: "Lūdzu izlasi man šo grāmatu vēlreiz!" Es gribētu sadraudzēties ar Īvu, Sāru, Miku un Alīsi un spēlēties ar viņiem kopā.

Lidoja sēkliņa

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patīk dzejoļu grāmata "Lidoja sēkliņa", jo tajā ir daudz interesantu dzejoļu un smuku zīmējumu. Mans mīļākais dzejolis ir "Dubļu zupiņa", bet manai mammai visvairāk patīk "Meža lūgums". Es gatavoju dubļu zupiņas no tieši tādām pat sastāvdaļām kā dzejolī. Grāmata rada interesi par dabu. Vēlēšanos izzināt no kādas sēkliņas izaug augi mums apkārt. Mūsu mājas apkārtnē ir audz augu un sēkliņu, kuri redzami grāmatā. Visvairāk mums ir pieneņu, kļavu, mēneseņu, egļu un dadžu sēkliņu. Mēs mājās visbiežāk gatavojam piparmētru, kumelīšu un liepziedu tējas, gluži kā dzejolī "Tējiņas". Es ieteiktu grāmatu izlasīt citiem bērniem, jo šie dzejolīši ir patīkami un forši.

Zaķēns, kuram nebija vārdu

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Man ļoti patīk grāmata "Zaķēns , kuram nebija vārdu", jo tā man liek justies priecīgai. Man patīk, ka upe met līkumu kā burts U. Smieklīgi bija, kad draugi pieneņpūku laukā pamanīja Bebrēnu un teica: "Sveiks, Bebrēn!", un Bebrēnam šķita, ka viņu uzrunā pašas pieneņpūkas. Visvairāk man patīk notikums, kad Bebrēns ielaidās ūdenī meklēt Zaķēna pazudušos vārdus. Grāmatu iesaku izlasīt citiem bērniem, jo tā māca par mīlestību. Es domāju, ka Zaķēna pazudušie vārdi bija šādi: "Kopā ar jums es jūtos kā saules stariņš".

Koko un Riko skolas zvaigznes

Evija Gulbe, Linda Lošina

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika, ka Pelniņš apgāza pļāpu tarbu un klasē visi sāka pļāpāt, pat skolotājs Žaks. Patika, kā žurkas mācījās saskaitīšanu un atņemšanu. Tas bija smieklīgi. Vēl man patika atgadījums mūzikas stundā - skolotājs Žaks aizmiga, kad skolēni dziedāja šūpuļdziesmu. Vērtīgākā atziņa - rotaļājoties var apgūt svarīgas lietas. Autora vēstījums - mācīties skolā ir ļoti interesanti. Iesaku šo grāmatu izlasīt citiem, jo žurku puikām Koko un Riko ir jautri piedzīvojumi. Gribas tos lasīt vēl un vēl, un atkal smieties.