Melānija Griška

7 gadi, Brodi, Ābeļu pagasts

Mācos Jēkabpils 2. vidusskolā, šogad iešu 2. klasē. Man patīk lasīt grāmatas, bet vasarā labprātāk izklaidējos ar draugiem, tāpēc brīvlaiks lielākoties tiek pavadīts pagalmā. Esmu aktīva meitene. Spēlēju klavieres, šogad iešu mūzikas skolas 1. klasē. Apmeklēju vairākus pulciņus, kā piemēram, peldēšanu, crossfitu, mākslas nodarbības. Man garšo burgeri, aprikozes, gurķi un protams arī saldumi. Man ļoti patīk suņi, tāpēc ceru, ka mamma kādreiz man atļaus tādu iegādāties.

Iesniegtās recenzijas

Zirneklītis numur 13 jeb Laimīgais

Kristīne Neimane

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Grāmatā patika zirneklīša jaukais piedzīvojums, kad viņš ceļā apmaldījās un atrada sev divus draugus - spāri un ķirzaku. Interesanti bija tas, ka viņam pie kājām lipa dažādi dabas materiāli, kā piemēram, čiekurs, koku lapas, skujas. Šajā grāmatā nesaskatu neko, kas nepatika. Autors vēsta par to, cik svarīgi ir nepazaudēt savu ģimeni, nebūt pargalvīgam un nedoties projām vienam pašam, lai neapmaldītos. Ieguvu atziņu par to, cik svarīga ir draudzība. Īsti draugi ir tie, kas palīdz, ja esi nokļuvis nelaimē. Ja vēlies doties aizraujošā piedzīvojumā kopā ar zirneklīti, tad noteikti izlasi šo grāmatu!

Tētis un suns

Laura Vinogradova

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Man nepatika, ka Magda bija pārgalvīga, jo viņa kāpa uz šķūnīša jumta un salauza kāju. Man patika, ka Magda grāmatas noslēgumā bija priecīga par to, kas viņai ir, sāka visu no jauna un iekārtoja sev jaunu dārzu. Autors māca to, cik svarīgi ir priecāties par to, kas bērnam ir, būt līksmiem, nemelot, novērtēt savu ģimeni, prast draudzēties savā starpā. Esmu iemācījusies to, ka ir rūpīgi jāapdomā, ko kāds saka darīt, jāizvērtē, vai tas nav bīstami un muļķīgi. Saprotu, cik svarīgi ir priecāties par to, kas pieder, būt labā omā, jābūt zinātkāram, bet ne ziņkārīgam. Ieguvu atziņu par to, ka uz vecākiem nav jādusmojas, bet jāieklausās viņos, jo viņi vēl tikai labu. Es noteikti šo grāmatu iesaku citiem, jo tā ir interesanta un pamācoša.