Annija Kleinhofa-Prūse

6 gadi, Talsi

Man patīk zīmēt un lasīt grāmatas kopā ar mammu un tēti. Manas mīļākās grāmatas ir "Bubulis un Bubulēns", "Runājošie suņi", vēl arī grāmatas par Kiku Miku un pūķi Kokosriekstu.

Iesniegtās recenzijas

KLIK-KLIK!

Daila Ozola

1. uzdevums

3. uzdevums

Grāmata no citām atšķiras ar to, ka tajā ir daudz putniņu. Es jau zināju sīli, dzeni un citus putnus, bet neatcerējos zeltgalvīti, kas ir mazākais putniņš grāmatā. Grāmatā putni uzvedās smieklīgi un interesanti. Viņi meklēja, kurš teica "klik". Man patika kā zeltgalvītis aiz brīnumiem novēlās no koka. Labi, ka apakšā bija kupena un viņam viss bija kārtībā. Arī ķivuļi ķīvējās par vienu dobumu, bet abi nevarēja tur ielīst. Vanags domāja par ēdienu, bet zeltgalvītis bija tas, kurš uzzināja, kā izskatās klikšķinātājs.

Āpsēns Pēcis un brīnumbrilles

Agija Staka

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika kā ūpis ūjināja, ka brilles neļauuuuuus acīm bojāties. Āpsis gan teica, ka viņš izskatās pēc opīša, bet vienam manam opim nemaz nav briļļu un arī otrs ikdienā brilles nevalkā. Man nepatika kā lapsiņa saukājās. Nav labi apsaukāties, jo otrs tad jūtas bēdīgs. Un vajag arī palīdzēt mammai. Man patika, kā āpsēns lielījās par savām brillēm, jo beigās viņš saprata, ka brilles ir vajadzīgas. Ja man būtu brilles, tad es tās liktu, ja man vajadzētu.

Mare un miega migla

Grieta Baula

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

Man patika, ka visa ģimene aicināja Mari skatīties ziņas, un Mare pēc tam paziņoja: "Es pārvarēšu miega miglu!" Bija interesanti, ka visa ģimene pielipa pie loga. Lielajai māsai bija omulīga midziņa pie loga, jo viņa gribēja dabūt vairāk miega un smaržīguma. Ilustrācijās bija parādīts kā Mare aizlīmēja visas spraugas un viņas istabiņa bija pilnīgā tumsā. Tumsā gan viņai nāca miegs un gribējās ēst, tāpēc Mare apēda savas baranku krelles. Es biju pārsteigta par to, ka Mare iekliedzās par to, vai tad citi nesaprot, ka pārvarēt miega miglu ir tik grūti. Pēc tam visi gulētāji darīja iekavētas lietas un brālītis iemācījās ēst ar karoti! Smieklīgas bija ziņas par tiem, kuri aizmiguši jocīgās vietās, es arī gribētu redzēt tādas ziņas. Mare iemācījās to, ka galvenais ir būt patiesam.

Zaķēns, kuram nebija vārdu

Evija Gulbe

1. uzdevums

3. uzdevums

Man patika, kā draugi kopā meklēja Zaķēna pazudušos vārdus. Man patika tas, kā vāverīte birdināja lejā vārdus kā čiekurus un arī saulpurenes, kas teica "brrr!" Bija jauki, ka visi saprata, ka Susuriņa mīļākais vārds ir miegs un netraucēja viņam to baudīt, bet vāverīte gribēja pakutināt Lācenītes vēderiņu. Vāvere novēlēja Susuriņam būt veselam kā zīlei un čiekuram, jo tie bija viņas mīļākie vārdi. Man patika smieklīgie jaunie vārdi kā "ūskariņš" un Susuriņa jaunais mīļākais vārds "bļurr". Draugi beigās saprata, ka Zaķēns visus mīl.