Miks Juška

8 gadi, Salacgrīva

Mani sauc Miks Juška. Man labi padodas breakdance un hip-hop, trenējos futbolā un mācos spēlēt klavieres. Vienas no mīļākajām grāmatām ir Grega dienasgrāmata un Dogmens.

Iesniegtās recenzijas

Mazā Vilka nelietību grāmata

Īans Vaibravs

1. uzdevums

Mazais vilks ir vislabākais skolotājs. Akadēmijā mācās Lācis Viltīgais, Kajaks Apbrīnojamais, Lapsa Kautrīgā. Mazais Vilks izsauca visus skolēnus ārā, un viņi devās meklēt tēvoča Ļaunprāša atlikušos dārgumus. Viņiem bija konkurenti no citas skolas, tāpēc bija svarīgi atrast dārgumus ātrāk par viņiem. Viņi nozaga konkurentu karogu un nesa to kopā ar savu karogu. Viņi atrada dārgumus un aizsūtīja tos saviem draugiem.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Galvenais varonis ir Mazais Vilks. Viņš devās pie tēvoča Ļaunprāša, lai Iemācītos būt par ļaundari. Viņš rakstīja likumus savā nelietību grāmatā, lai dabūtu ļaundara nozīmīti un varētu doties mājās. Viņš skuma pēc mājām un gaudoja uz jumta. Tēvocis slikti izturējās pret Mazo Vilku. Šajā grāmatā ir tas, ka tēvocis Ļaunprātis slēpa no saviem radiem ēdienu un naudu. Ļaunprātis pārēdās pupiņas un purkšķināja līdz nomira. Skautu nometne atnāca pie Mazā Vilka un iemācīja visu, kas jāzin pētniekam.