Jānis Ļvovs

7 gadi, Rīga

Man patīk zīmēt, spēlēties un lasīt grāmatas. Pagājušajā gadā pirmo reizi piedalījos bērnu žūrijas grāmatu vērtēšanā. Šogad arī palikusi tikai viena neizlasīta žūrijas grāmata. Rudenī sākšu iet 1.klasē. Es to ļoti gaidu!

Iesniegtās recenzijas

Papus Tru

Dzintars Tilaks

1. uzdevums

Kafejnīcas sieviete bieži nāca ciemos pie truša Tur. Viņa nesa visādus truša gardumus. Tad svinēja atkalsatikšanos un arī daudz runāja. Sieviete runāja cilvēku valodā, bet trusis atbildēja savā valodā. Kādā dienā sieviete atnāca ciemos pie tur ar savu tēti un šim tētim līdzi bija trušu meitene. Tā trusis Tru iemīlējās trušu meitenē un viņi apprecējās. Viņiem bija 6 bērniņi – 3 trušu puikas un 3 trušu meitenes. Un tā viņi dzīvoja ilgi un laimīgi.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Viens puisis neko nesaprata par trušiem. Vienu trusi kāds saimnieks nosauca par Tru jo bija savādāks par citiem trušiem. Tru vienmēr izgāja no pārējo trušu vietas. Viņš vienu reiz izbēga un aizgāja uz pilsētu. Pa ceļam bija daudz piedzīvojumu. Tad viņš atrada 2 melnus kucēnus kuri bija pamesti. Sākās ziema un sāka snigt. Bet trusis rūpējās par kucēniem kā tētis. Viņš arī atrada kur ēst un mājas. Mājas bija liela truša ala kuru ik pa laikam vajadzēja palielināt jo kucēni auga lielāki. Bet tad viņus sāka ievērot apkārtējie cilvēki un par viņiem uzrakstīja avīzē. Kucēniem atrada jaunus saimniekus bet trusis Tru nokļuva mājās atpakaļ pie sava saimnieka.

Poķu grāmata

Edgars Valters

1. uzdevums

Poķiem vienmēr vajadzēja būt kājām mitrumā. Tādēļ vajadzēja meklēt jaunas mājas. Tad viņi pēc laika sāka iet. Un tad viņi atrada māju. Un viņi izpētīja lietas piemēram aku. Un viens poķis iepazinās ar Eku. Un 3 poķi iepazinās ar Soru. Un tad iznāca Pūko. Un tad viņi drusku paspēlējās. Un tad viņi iekāpa laivā un papeldēja ar laivu. Un tad viņi satika pīles un tad viņi noķēra 1 zivi. Un tad viņi uztaisīja jaunas drēbes. Un viņi sāka gulēt. Un tad nāca 1 pēc 2 pēc 3. Tad viņi papeldēja. Viņi kārtīgi, kārtīgi iztīrīja visu māju. Un viņi izpurināja savas drēbes. Un tad viņi apsēdās pilnīgi visur. Un tad viņi gāja uz pirti nopērties. Un tad viņi kārtīgi izpeldējās. Sāka līt Pūko vajadzēja lietussargu. Bet Pūko uztaisīja poķu lielu tērpu. Un sniegā uzcēla sniega milzu poķi. Viņi pabaroja dzīvniekus un sataisīja malku. Nākošajā dienā viņi iepazinās ar dzīvnieku pēdām. Sniegs sāka kust sāka parādīties pirmās puķes sajuta pavasara smaržu. Viņi izdomāja pārnest puķes. Pūko izdomāja māju pārvērst par milzu poķi.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Pūko aizgāja uz mežu un satika poķi. Tas bija savādāks nekā citi poķi. Pūko nesaprata jo poķa tērps sastāvēja no lapām. Bet arī viņu iepazīstināja ar visām lietām mājās un apkārt. Arī pārējie poķi brīnījās bet viņi pieņēma jauno poķi un dzīvoja kopā ilgi un laimīgi.