Emīlija Liepiņa

9 gadi, Rīga

Man patīk lasīt. Manas mīļākās grāmatās ir par Hariju Poteru.

Iesniegtās recenzijas

Harijs Poters un Azkabanas gūsteknis

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

“Tiešām labāka vasara par iepriekšējo,” Harijs domāja par Siriusu un jaušami pasmaidīja. Bet doma par to, ka Pīters Sīkaudzis ir uz brīvām pekām, viņam vis negāja pie sirds.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Dzīvžogu ielas ceturtajā namā ierodas Mārdžas tante. Harijam Poteram vajag atļauju Cūkmiestiņa apmeklēšanai. Pēdējā dienā Mārdžas tante apvaino Hariju, bet piepūšas kā balons. Harijs dodas prom, bet Magnoliju ielā viņš redz lielu suni. Tad brāžas Knakts autobuss. Skolu apsargā atprātotāji, lai iekšā netiktu Siriuss Bleks – masu slepkava.

Harijs Poters un Noslēpumu kambaris

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Harijam bija jāgaida Dērsliji. Vernons bija atsūtījis vēstuli, ka brauks pakaļ pulksten 15:00. – Tagad ir pulksten 14:00, – izsaucās Rons. – Jā, – nopūtās Harijs. - Tūlīt būšu atpakaļ, – nokliedzās Hermione un aizjoza prom. Rons iespurdzās. Tad Hermione atskrēja: – Lūdzu, – viņa iegrūda Harijam rokās maisiņu: – Ēdiens. - Harijs uzsmaidīja.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Harija Potera skolā - Cūkkārpas Raganības un burvestību arodskolā, kāds laiž ārā briesmoni, kurš citus pārakmeņo un raksta ar ar asinīm. Harijs tualetē atrod bloknotu.

Harijs Poters un Filozofu akmens

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Harijs uzsmaidīja draugiem un devās līdzi Dērslijiem. Kad viņš panāca Dērslijus, viņi sēdēja mašīnā. Harijs apsēdās blakus Dūdijam. Parasti Harijs nesēdēja blakus brālēnam, jo viņš varēja sākt iemīļoto spēli, bet Harijam bija zizlis un atcerēsimies sivēna asti...

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Dzīvžogu ielas ceturtajā namā dzīvo Dērsliji, bet ne tikai! Mājā dzīvo arī puika Harijs Poters. Dērsliju pāris ir viņa tēvocis un tante, bet vecākus Harijs zaudēja, tante saka, ka vecākus viņš zaudējis auto avārijā. Tad Harijam pienāk mistiskas vēstules. Kurš vēlas lai viņš ko zina? Tad ierodas Rubeuss Hagrids un paziņo ko neiedomājamu – Harijs Poters ir burvis un viņam jādodas mācīties uz Cūkkārpas Raganības un burvestību arodskolu! Tur visi viņu pazīst, bet tas ir tikai neparasto notikumu sākums.