Ieva Grigāne

9 gadi, Rīga

Es esmu aktīva un radoša. Man ļoti patīk zīmēt, rakstīt, peldēt un spēlēties ar draugiem. Esmu no Rīgas, bet daudz laika ar ģimeni pavadu pie vecmāmiņām Kuldīgā un Koknesē. Man ir māsa Alise un brālis Alberts. Šogad sākšu iet 3.klasē.

Iesniegtās recenzijas

Harijs Poters un Filozofu akmens

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Šogad mums ar Dūdiju būs jauka vasara… Bet kāpēc man jāatgriežas pie Dērslijiem, ja mani tur ienīst?! Es varētu atgriezties Cūkkārpā, sacīja Harijs. Nē, tu nevari, sacīja Hermione. Kāpēc ne? Jo tevi var izslēgt no skolas. Bet man ir paslēpenis. Izklausās jautri, saka Rons. Es eju ar Hariju. Bet kā ar taviem vecākiem un taviem radiem? Jautāja Hermione. Es aizsutīšu pūci, lai pasaka, ka mums Cūkkārpā būs nometne, sacīja Harijs. Es arī, piebilda Rons. Pierunājāt, ejam. Hermione piekrītoši pamāja. Visi devās uz vilcienu, bet nepamanīja, ka iekāpa nepareizajā vilcienā, kas veda uz Transilvāniju. Viņi atjēdzās tikai tad, kad bija piestājuši gala punktā. Ko, šī nav Cūkkārpa?! Šī ir Transilvānija! Izmisis sacīja Harijs. Mēs laikam sajaucām vilcienus. Hermione atbildēja. Vai te ir vampīri? Rons jautāja. Jā, apstiprinoši atbildēja Harijs. Bet ko lai mēs darām? Hermione jautāja. Harijs paraustīja plecus. Draugi… Rons iepīkstējās. Kas?! Harijs un Hermione paskatījās uz draugu un ieraudzīja lielu, lielu zombiju…

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Šajā grāmatā ir stāsts par Hariju Poteru – 11 gadus vecu puisi. Viņa vecākus nogalināja, kad viņš bija pavisam maziņš. Harijs tika nogādāts pie radiem Dērslijiem. Tur viņu nepieņem un viņš jūtas kā niecība un vientuļš. Bet kādu dienu ierodas Hagrids, milzīgs vīrs ar lielu bārdu un burvju spējām, un Harijs uzzina, ka pats ir burvis un viņa tētis un mamma arī tādi ir bijuši, un tiek uzaicināts mācīties burvju skolā Cūkkārpā. Viņa dzīve ir pārvērtusies…Beidzot viņam ir draugi, kurus sauc Hermione un Rons, viņš ir slavens, viņam ir dāvanas un te viņš jūtas saprasts. Cūkkārpā viņu sagaida dažādi piedzīvojumi - Harijs uzzina, kas nogalināja viņa vecākus, satiek trīsgalvainu suni, pieveic trolli un beigās stājas aci pret aci ar to, kas nogalināja viņa vecākus – lielo ļaunumu Voldemortu.