Danijs Daniels Druļkalns

9 gadi, Talsi

Stafetē piedalos 2. gadu. Joprojām patīk lasīt grāmatas, mīļākās grāmatas ir par Hariju Poteru. Vēl man patīk futbols.

Iesniegtās recenzijas

Harijs Poters un Noslēpumu kambaris

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Kad Harijs Poters pieveica čūsku un izglāba Džinniju, visi bija pateicīgi un ministrija viņu apbalvoja ar drosmes ordeni. Dobijam atradās daudz labāki saimnieki, viņš bija apmierināts.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Šī daļa man patika tikpat labi kā pirmā. Ļoti interesanti bija kā Harijs un Rons lidoja ar mašīnu un ietriecās Vālējošā vītolā. Vēl interesanti šķita kā Sirdsāķis glāba roku, bet izdzisināja kaulu. Bija mazliet skumīgi, ka Džinniju sakoda Bazilisks un Hermioni pārakmeņoja. Vislabāk no varoņiem man patika Harijs Poters, jo viņš bija varonīgs izglābjot Džinniju, atrodot Noslēpumu kambari un izglāba pārakmeņotos. Man arī interesants šķita Dobijs, jo viņš bija mājas gariņš, kas uztraucās par Potera dzīvību un bija forši, ka Harijs iedeva zeķi un viņš kļuva brīvs. Grāmata ir noslēpumaina, aizraujoša, ir vērts izlasīt tiem, kuriem patīk piedzīvojumi.

Harijs Poters un Filozofu akmens

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Kad Harijs Poters atgriezās pie Dērslijiem, viņi nebija ļoti priecīgi, bet apžēlojās un iekārtoja istabā labākus apstākļus. Kaimiņu mājā ievācās jauni kaimiņi un viņš ieguva jaunus draugus uz atlikušo vasaru.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Kad uzzināju, ka vēlreiz izdos Hariju Poteru, nopriecājos, un Ziemassvētku vecītis man zem eglītes bija noslēpis tieši šo grāmatu. Izlasīju mēneša laikā. Kamēr Harijs Poters bija pie Dērslijiem, nebija tik interesanti lasīt. Kad Harijs Poters kopā ar Hagridu devās uz Diagonaleju iegādāties skolas lietas, kļuva interesantāk lasīt. Man patika kā Harijs satika savus draugus pirmo reizi, bija smieklīgi, kad viņš nopirka visus saldumus. Un vēl kā Šķirmice izvēlējās, kurā tornī viņš dzīvos. Mans mīļākais varonis ir Harijs Poters, jo viņš ir drosmīgs, bezbailīgs , man patika arī Hermione, jo viņa ir gudra un atjautīga. Kaut grāmatā ir daudz lappušu, esmu priecīgs, gandarīts, ka izlasīju, tā ir aizraujoša, pārsteigumiem bagāta.