Voldemārs Ļvovs

9 gadi, Rīga

Esmu tehniski orientēts zēns, kuram patīk dažādi roboti, lego, dažādas tehniskas lietas un reizēm arī lasīt grāmatas. Vislabākās grāmatas ir tās, kurās ir daudz ilustrāciju. Kaut arī tur nav daudz ilustrāciju, mana mīļākā grāmata ir "Risto Reperis un šausmīgā desa" (Sinika Nopola, Tīna Nopola).

Iesniegtās recenzijas

Šušnirks un pazemes bubuļi

Arno Jundze

1. uzdevums

Šušnirks ar Mazuli bija pārguruši no bubuļu uzveikšanas. Tāpēc viņi devās uz māju padzerties, bet tur satika vēl mazo bubulīti. Šušnirks gribēja sākt cīņu, bet izrādījās, ka mazais bubulītis ir ļoti draudzīgs un arī meklē savus vecākus. Tad viņi visi kopā atgriezās alā un tur satika Mazuļa vecākus. Mazulis aizgāja kopā ar vecākiem, bet Šušnirks devās jaunos piedzīvojumos kopā ar mazo bubulēnu meklēt viņa vecākus.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Sākumā Šušnirks neizlasīja vēstuli, ko atsūtīja Dipadnieks un piekrita par vēstulē rakstīto. Vēlāk viņam atsūtīja Mazuli. Pēc tam viņi izdomāja atrast Mazuļa vecākus. Tāpēc viņi devās uz pazemes valstību ar liftu. Piedzīvojums sākās ar Baltā tēva satikšanu. Un viņš pārbaudīja vai Šušnirkam un Mazulim nav kaut kas bīstams līdzi. Vēlāk viņi satika karali, Zemes māti un iekšlietu padomnieku, kurš palīdzēja sagādāt mantas lai uzveiktu bubuļus Šušnirks un Mazulis cīnījās ar 3 bubuļiem: Putnu bubuli, Reņģu bubuli un Lielo bubulbubuli. Cīņā ar bubuļiem tika izmantots atskaņotājs, viltotas reņģu kārbas un televizors. Pēc bubuļu uzveikšanas Mazulis satika savus vecākus.

Poķu grāmata

Edgars Valters

1. uzdevums

Poķu kājām gandrīz vienmēr vajadzēja atrasties mitrumā. Bet kādā dienā dumbrājs izžuva un viņi devās meklēt jaunas mājas. Un vienā brīdī mežs beidzās, Poķi pamanīja māju un devās to izpētīt. Poķi izpētīja aku, pirti, šķūni, suni vārdā Eka, suņu būdu, kaķi vārdā Sora. Poķi izlēma palikt Pūko māja. Pūko izrādīja savu māju un apkārtni. Vēlāk visi devās zvejot un satikt pīles. Pūko izlēma izskatīties kā poķis jo Poķu apģērbs nelaiž cauri ūdeni. Tāpēc Poķi Pūko uztaisīja salmu tērpu. Pūko gribēja, lai arī ir sausa māja, tāpēc viņi pārveidoja māju par vienu lielu Poķi. Visi kopā tur palika dzīvot.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Vienā dienā mazākais Poķis ieskatījās akā un ieraudzīja divas lielas acis. Viņš pasauca visus Poķus, Eku, Soru un Pūko. Visi saskrēja pie akas. Viņi minēja, kuram tās acis varētu piederēt. Krokodilam? Nīlzirgam? Lauvai? Kobrai? Ežzivs? Visi no bailēm sāka trīcēt un drebēt! Tad ar skaļu "kvā!" izlēca varde. :)