Regīna Linde

8 gadi, Rīga

Man patīk peldēt, lasīt un dejot. Es piedalos Lasīšanas stafetē jau otro reizi! Es vasarā braucu uz vasarnīcu. Es gribētu kļūt par Baletdejotāju. Es eju uz peldēšanu, mākslu, un mūziku.

Iesniegtās recenzijas

Šušnirks un pazemes bubuļi

Arno Jundze

1. uzdevums

Turpinājums!!!! Nākošajā dienā noskanēja durvju zvans Šušnirks bija tik tiko pamodie un kaut ko bubināja pie sevis:"Kas tik agri zvana pie durvīm" lai gan pulkstenis rādija 08:00 priekš šādas guļavas kā Šušnirks tas bija agri. Viņš gāja atvērt durvis tur kārtējo reizi stāvēja Dipadnieks un prasīja :" vai ko nosūtīsi?" Šušnirks atbildēja :" ko lai es nosūtu?" Dipadnieks samulsa "nu... nu Mazulim vai viņa vecākiem". Pēkšņi Šušnirks iedrāzās mājās un paķēris no atvilktnes 2 vēstules atskrēja atpakaļ un teica "Dipadniek pēc iespējas ātrāk nogādā šīs vēstules saņēmējiem" Dipadnieks atbildēja "la... labi". Nākošajā dienā plkst. 11:00 zvanīja kāds pie durvīm Šušnirks atvēra durvis un tur priekšā Stāvēja Mazulis ar saviem vecākiem Šušnrks aiz laimes nezināja kur likties!!!!! Mazulis apskāva Šušnirku un uzdeva vienu un to pašu jautājumu :"Vai mēs varam padauzīties?" Šušnirks atbildēja :" es arī gribu padauzīties" Un viņi abi kopā dauzījās līdz pat nākošai dienai

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Grāmata ir jocīga, jo nav ne cilvēku, ne robotu kā citos stāstos. Bet es ceru ka pats rakstnieks Arno Jundze zin, kas viņi ir! Stāsts ir arī interesants, jo viena varoņa vecāki bija aizpūsti, un arī smieklīgi ir tas, ka tad, kad Šušnirks un Mazulis brauca vilcienā kādam guļošam plikpaurim sazīmēja ar flomāsteriem pauri, un kad vilcienā pasaka ka tas kurš ir bezbiļetnieks tiek izsēdināts no vilciena un tad vagonā sākas haos. Atā un laimīgu lasīšanu!

Papus Tru

Dzintars Tilaks

1. uzdevums

Manas izdomātas beigas. Tā arī notika. Kādā skaistā pavasara dienā atbrauca sieviete no kafejnīcas. Viņu sauca Regīna. Un sieviete teica: "Mīļais saimniek vai es Lūdzu varētu ņemt pie sevis Papus Tru?" Saimnieks padomāja: "Hmm nezinu varbūt varētu bet es negribētu šķirties no tik unikāla Truša ka Papus Tru". Regīna padomāja un teica: "Vai gribat ka es Jums pasaku kāpēc es gribu Papus Tru?" Saimnieks: "Jā es labprāt paklausītos". Regīna: "Es gribu Papus Tru ne jau tāpēc ka gribu sev mājdzīvnieku bet tāpēc ka gribu uztaisīt kafejnīcu. Un glaudīt trušus". Saimnieks: "Kāpēc Jūs gribat kafejnīcu tieši ar trušiem?" Regīna: "Tāpēc lai Papus Tru arī tur varētu mitināties". Saimnieks:"Ja jau tāpēc tad labi." Regīna: "Un vai es varētu no jums dabūt vēl pāris trušu?" Saimnieks: "Jā labprāt" Viņi kopā ieturēja maltīti un Regīna atvadijās un paņēma 5 burīšus ar 6 trušiem un aizbrauca. Tad kad Regīna atgriezās veikalā viņa to sakārtoja un ar strādnieku palīdzību piebūvēja klāt vajadzīgo. Nākošajā dienā apmeklētāji bija pārsteikti ieraugot sev apkārt trušus.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Šī grāmata ir emociju pilna Papus Tru ir zinātkārs (tāpat kā mana mazā māsa Terēze)un arī bezbailīgs. Un tas liecina ka Papus Tru patiesām ir īpaš trusis. Vis interesantākais šajā grāmatā bija tas ka vis šis stāsts ir veidots no kādas sievietes truša adgadījmuiem ko viņa pastāstīja avīzē.