Evelīna Nekraša

9 gadi, Rīga

Mani sauc Evelīna, un man 23. jūlijā palika 9 gadi. Man patīk peldēt un vingrot uz gaisa lentēm. Un es spēlēju saksofonu.

Iesniegtās recenzijas

Patiesā laumiņa

Mets Heigs

1. uzdevums

Turpinājums... Patiesā laumiņa un Aada kļuva par ļoti labām draudzenēm. Viņas, protams, pārvācās uz citu māju, bet viņas nebēdājās par to, jo viņas pat kļuva kā māsas, jo visu laiku dzīvoja kopā. Un mācījās vienā skolā. Un viņām bija tik daudz draugu, pat laumiņai. :))

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Šī grāmata bija smieklīga, bet arī mazliet baismīga, jo milzu trollis gribēja apēst laumiņu. Man šajā grāmatā visvairāk patika tas, kad trollis aizmeta laumiņu un viņa lidoja ļoti, loti tālu.

Poķu grāmata

Edgars Valters

1. uzdevums

Turpinājums... Poķi tik labi palīdzēja Pūko, ka viņš bija laimīgs kā nekad. Un viņiem diena pagāja tik jautri. Sākumā poķi pamodās, tad izgāja laukā, paskatījās, vai viss ir kārtībā, tad aizgāja uz upīti samitrināt kājas un gāja atpakaļ uz mājām. Tad paņēma trauciņus un Pūko zābakus pilnus ar ūdeni, Pūko paņēma lejkannu, un tad visi gāja apliet puķes. Vēl poķi un Pūko katru dienu kopa māju, līdz nevarēja redzēt, ka māja ir apaugusi. Poķi pat ik pa reizei aizmirsa par savām vecajām mājām, un pat Pūko poķus iepazīstināja ar dažiem labiem viņam pazīstamiem cilvēkiem, un poķi saprata, ka no cilvēkiem nav jābaidās,bet jāiepazīstas. Un tā viņi dzīvoja ilgi un laimīgi.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Šī grāmata kā jau ļoti daudzas bija smieklīga, bet arī mazliet bēdīga, jo poķiem bija jāpamet savas mājas, bet labi, ka viņiem atradās tik labas jaunas mājas. Man šajā grāmatā visvairāk patika tas, ka daži poķi, lai palīdzētu Pūko apliet puķes, pat izmantoja Pūko zābakus. Es ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem, jo viņā stāsta, ka palīdzēt ir labi.

Pasaulē foršākie bērni. Baisā skatuve

Maja Lunde

1. uzdevums

Noslēgums... Ja es būtu grāmatas "Pasaulē foršākie bērni. Baisā skatuve" autore, tad es būtu ielikusi starp nodaļu "Nabadziņi" un "Pasaulē foršākā banda" vēl vienu nodaļu. Taisnība. Helēna, Bjerga, Alfrēds un Īvans redzēja, kā viņu klasesbiedri centās izdarīt tā, lai Markuss un Kornēlija ātrāk izveseļojas. Un viņiem visiem četriem fab4 palika viņu žēl. Tad viņi devās pie Markusa un Kornēlijas un izstāstīja visu taisnību,kas bija noticis. Un Kornēlija ar Markusu bija tik šokēti, ka saslima vēl vairāk. Un tad Helēnai, Bjergai, Alfrēdam un Īvanam palika viņu vēl vairāk žēl, ka arī viņi sāka viņiem palīdzēt. Piemēram: atnesa termosā tēju, atnesa augļus. Un tā pēc kāda laika Markuss un Kornēlija izveseļojās, un fab4 saprata, ja gribas, tad var uztaisīt grupu, bet, ja kāds ir foršāks, tad tas nenozīmē, ka tāpēc viņam ir jāizdara kaut kas slikts.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Šī grāmata bija smieklīga. Man šajā grāmatā visvairāk patika tas kad Bjerga gāja pa pagrabu meklējot Īvanu vēra vaļā kasti un ārā no tumsas iznāca ārā Helēnas tētis, bet izrādījās, ka Īvans gribēja uztaisīt cukurvati. Es ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem bērniem, jo viņā stāsta kādi ir labi draugi, un kādi nav tik labi draugi. Un no šīs grāmatas var ļoti daudz, ko mācīties.