Marks Grants

9 gadi, Jelgavas Novads,Svete

Mani sauc Marks. Man ir 9 gadi. Dzīvoju Jelgavas novadā. Septembrī iešu ceturtajā klasē. Man mājās ir mazs brālītis un divi kaķēni. Man patīk braukt ar riteni, lēkāt pa batutu un spēlēt datorspēles.

Iesniegtās recenzijas

Harijs Poters un Filozofu akmens

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Grūti izdomāt savādāku nobeigumu tik populārai grāmatai, bet man liekas, ka varētu Harijā iemiesoties daļa no Voldemorta un tad. Rons un Hermione kļūtu aizdomīgi, ka Harijs uzvedās ne tā kā parasti, bet beigās viņi atklātu, ka Harijs nav tāds kā iepriekš un palīdzētu viņam izdzīt Voldemorta garu no viņa.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Grāmata par zēnu, kuram nav vecāku un kurš dzīvo pie Dērslijiem. Viņi pret Hariju izturas slikti. Kādā dienā Harijs uzzina ka ir burvis un viņam jāmācās burvju skolā. Tur viņš iegūst draugus un arī ienaidniekus. Vislielākais ienaidnieks ir ļaunai Voldemorts.

Mazā Vilka nelietību grāmata

Īans Vaibravs

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Autors: Īans Vaibravs Nosaukums: Mazā vilka nelietību grāmata Lapaspušu skaits: 160 un papildus lpp Ilustrācijas: Tonija Rosa Izdevniecība: Zvaigzne ABC Izdevniecības gads: 2019 Grāmatā ir 50 nodaļas. Galvenais varonis mazais vilcēns raksta vēstules saviem vecākiem. Katru dienu vienu vēstuli - kopā 50 vēstules. Vilcēns atrodas pie tēvoča nelietību koledžā, kur viņam jāiemācās 9 nelietību likumi. Vilcēns negribēja būt tāds kā viņa tēvocis. Kad tēvocis uzsprāga, vilcēns skurstenī atrada maisus ar zeltu. Viņš nolēma dibināt pats savu skolu baisajā mežā ar nosaukumu “Piedzīvojumu akadēmija”.

Vilka midzenis. Zvērīgs detektīvs

Anna Starobiņeca

1. uzdevums

Man gribētos, lai grāmatas beigās neuzrodas tuvmeža suņi un nav notikums ar lapsu un vistu, bet Āpsis tiek pelnītā atpūtā jeb pagulēt ziemas miegu.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Autors: Anna Starobiņeca Nosaukums: Vilka midzenis Lapaspušu skaits: 87 Ilustrācijas: Marija Muravski Izdevniecība: Zvaigzne ABC Izdevniecības gads: 2019 Grāmatā ir 16 nodaļas. Galvenie varoņi ir āpsis un āpškāns, kuri ir Tālmeža policisti. Viņiem ir jāatklāj mežā izdarītais noziegums - nogalināts daudzbērnu ģimenes tēvs - Zaķis. Aizdomās tiek turēti vilks, vēlāk arī kojots, bet īstenībā vainīgie ir zaķu ģimene. Zaķis nemaz nav nogalināts, bet viss tika darīts tā, lai zaķi iegūtu vilka midzeni par savu dzīvesvietu.

Šušnirks un pazemes bubuļi

Arno Jundze

1. uzdevums

Grāmatai varētu būt vēl viena nodaļa. Tajā bubulbubulis uzzin, ka Šušnirks par viņu pasmejas, viņš sadusmojas un pārvēta Šušnirku par akmeni. Mazulis ar Ārlietu padomnieka palīdzību dodas Šušnirku glābt. Karaļa pilī viņi atrod artifaktu slepenā telpā aiz bīdāmas sienas kuru varēja atvērt pakustinot lāpu pie sienas. Beigās pats bubulis tiek pārvērsts par akmeni un nekad vairs nevarēs nevienam nodarīt ļaunu.Šušnirks ar Mazuli laimīgi nonāk mājās.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Autors: Arno Jundze Nosaukums: Šušnirks un pazemes bubuļi Lapaspušu skaits: 143 Ilustrācijas: Kristīne Martinova Izdevniecība: Zvaigzne ABC Izdevniecības gads: 2019 Grāmatā ir 19 nodaļas. Galvenie varoņi ir puisis vārdā Šušnirks un mazulis vārdā Mazulis. Šušnirks palīdzēja mazulim atrast viņa vecākus. Ceļā viņiem nācās sastapt 3 bubuļus - putnu bubuli, reņģu bubuli un lielo bubulbubuli. Viņiem vajadzēja viņus pieveikt lai tiktu pie Mazuļa vecākiem.