Niklāvs Leinišs

7 gadi, Limbaži

Man ir 7 gadi, drīz sākšu iet skolā. Esmu sportisks. Ļoti patīk karatē, kuru apmeklēju divas reizes nedēļā.

Iesniegtās recenzijas

Mazā Vilka varoņdarbu dienasgrāmata

Īans Vaibravs

1. uzdevums

Vilciņš atvēra jaunu skolu. Uz šo skolu saradās ļoti daudz skolnieku, jo visus piesaisīja īstais spoks, ar kuru vilks bija sadraudzējies. Piedzīvojumi ar vilciņu nekad nebeidzās.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Grāmatā tiek interesanti parādīti vilka piedzīvojumi. Mazais vilciņš ir labsirdīgs un jautrs, ar lielisku izdomu. Draugi dzenas pakaļ Blēža kungam. Tā rodas dažādi atgadījumi, vairāki plāni. Grāmata ir ar laimīgām beigām, kur draugi izdomā veidot pavisam citu skolu nekā sākumā bija domājuši.

Septiņas spārnotas atziņas mazā somiņā

Ieva Samauska

1. uzdevums

Tils visu atlikušo vasaru kopā ar Tīnu iepazina pasauli. Viņi kopā lidoja pa pļavām un mežiem, apskatīja puķes un iepazinās ar citiem putniem. Viņi ieguva jaunus draugus.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Pasakā stāstīts par to, kā Somzīlītei Tilam bija jābēg no vanaga, tāpēc viņš iemācījās lidot un piedzīvoja ļoti interesantu dienu. Beigās Tils iepazinās ar Tīnu, kas arī bija Somzīlīte. Abi putniņi sadraudzējās.

Rēgs uz divriteņa

Mika Kerenens

1. uzdevums

Stevens ļoti nožēloja izdarīto. Tā kā visas zādzības bija nofilmētas, tad viņš pats sameklēja somiņu īpašnieces, atvainojās un atdeva nozagto. Puisis atzinās, ka zadzis aiz garlaicības, bet vairs tā noteikti nedarīs.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Marijas mammai nolaupīja rokassomiņu. Laupītājs bija ar riteni, tāpēc to nepaspēja noķert. Marija ar saviem draugiem bibļukiem centās atrast noslēpumaino zagli, kas ar pēdējiem spēkiem beigās arī izdevās.