Olivers Romāns

9 gadi, Ikšķile

Vienkārši foršs!

Iesniegtās recenzijas

Papus Tru

Dzintars Tilaks

1. uzdevums

Kādu dienu Papus Tru saņēma pārsteigumu, pie viņa ieradās abi divi kucēni, kuri bija kļuvuši par lieliem un labsirdīgiem suņiem. Kopā viņi pavadīja lieliskas brīvdienas ar priecīgu lēkāšanu un pluņčāšanos pa ūdeņiem.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Brīnišķīga grāmata par trušu un suņu draudzību un dzīvi. Vislabākās bija beigas, jo kucēni tika pie savas ģimenes un Papus Tru atgriezās savās mājās. Noteikti iesaku izlasīt.

Dogmens blusu valdnieks, 5

Deivs Pilkijs

1. uzdevums

Tomēr Mazais Pītijs lasīja citu grāmatu "Labas Uzvedības Ābeci", lai iemācītu Pītijam labi uzvesties un būt pieklājīgam.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Šī grāmata apraksta par cīņu starp ļauno un labo. Šī cīņa bija ilga, smieklīga, pilna ar dažādiem pavērsieniem. Superīga grāmata tiem, kuriem patīk joki, spriedze un negaidīti notikumi.

Harijs Poters un Azkabanas gūsteknis

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Un tad Harijs atgriezās pie dērslijiem. Pēc kādām 2 dienām atnāca Siriuss Bleks un gribēja ņemt Hariju. Bet tēvocis Vernons to negribēja bet tas notika. Un Harijs dzīvoja pie Siriusa laimīgi. Beigas.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Šajā grāmatā bija stāsts par kādu zēnu vārda Harijs. Viņš dzīvoja pie Dērslijiem un mācījās Cūkkārpas arodskolā. No sākuma Harijs bija pie Dērslijiem, tad pēc 2 nedēļām viņam bija jābrauc uz skolu (Cūkkārpas). Skolā viņs mācījās burvestības un iesaistījās piedzīvojumos. Visspilgtākais piedzīvojums bija atgriešanās pagātnē, lai izlabotu notikumus.