Roberts Bārbals

9 gadi, Nīca

Čau, mani sauc Roberts! Ļoti patīk peldēšana un iet laukā kopā ar draugiem. Spēlēju futbolu. Patīk grāmatas ar bildēm.

Iesniegtās recenzijas

Vilka midzenis. Zvērīgs detektīvs

Anna Starobiņeca

1. uzdevums

Turpinājums - Suņi no Medniekciema Āpškānu aizveda uz savu ciemu. Āpsis Vecākais lika Kurmim izrakt eju līdz ciemam, lai varētu izglābt Āpškānu gadījumā, ja viņš neatradīs Lapsu ar vistu. Āpsis Vecākais devās meklēt Lapsu un cerēja, ka Lapsa vēl nebūs apēdusi vistu. Āpsis Vecākais atrada Lapsu ar vistu Lapsas alā. Lapsa jau gribēja vistu likt katlā un vārīt zupu. Āpsis Vecākais Lapsai pastāstīja, ka Āpškāns ir pie suņiem viņas vainas dēļ. Āpsis Vecākais un Lapsa gāja runāt ar suņiem un atdot vistu. Kad vista bija atdota Āpškāns tika atlaists brīvībā, bet Lapsai nācās lūgt piedošanu par zagšanu un apsolīt, ka nekad mūžā vairs nezags viņu vistas. Visi atkal laimīgi devās mājās.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Grāmata bija ļoti interesanta. Bija pārsteigums par to, kā patiesībā atrisinājās izsarītais noziegums. Patika grāmatas varoņi, kas bija dzīvnieki. Stāsts bija aizraujošs un bagāts ar notikumiem. Nemaz nav garlaicīga grāmata. Ļoti gribu izlasīt arī otru grāmatu.

Papus Tru

Dzintars Tilaks

1. uzdevums

Turpinājums- Tru atcerējās savus suņukus, bet nezināja kā viņiem iet. Viņš gribēja viņus satikt. Saimnieks palīdzēja atkal satikt suņukus. Suņuki, kas bija izauguši lieli, atbrauca ciemos pie Tru. Suņuki aiz priekiem sāka laizīt Tru. Visi kopā sāka spēlēties un jautri pavadīja to dienu kopā. Tru pie saimnieka varēja brīvi staigāt kur grib. Bet citi truši nevarēja, jo Tru bija pieredzējis ceļotājs. Viņš vairs no sētas prom nedevās, jo pietika iepriekšējo piedzīvojumu. Viņš negribēja satikt vēlreiz lapsu. Izdzīvot savvaļā bez saimnieka palīdzības nebija viegli.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Man ļoti patika grāmata, jo viņa bija interesanta. Arī man pie omes ir truši. Uzzināju arī kaut ko jaunu, par to kā truši rok alas. Gribētos, lai grāmatā būtu krāsainas bildes, bet tas netraucēja lasīt. Patika grāmatas beigas, negaidīju, ka trusis audzinās kucēnus. Šīs grāmatas trusis ir varonis, jo izglāba cilvēka pamestos suņukus.

Poķu grāmata

Edgars Valters

1. uzdevums

Turpinājums- vecīša Pūko un Poķu māja saauga kopā ar mežu. Citi cilvēki māju nevarēja pamanīt. Visi Poķi bija paslēpti no cilvēkiem. Viņi bija drošībā. Poķi jutās droši. Meža dzīvnieki bija pieraduši pie viņiem. Poķiem ļoti patika dzīvot pie vecīša. Viņi daudz runāja un smējās. Vecītis vairs nejutās vientuļš un pamests. Poķiem pie vecīša bija interesantāk nekā iepriekš. Tā viņi kopā dzīvoja vēl ilgi.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Grāmata ir par neparastām būtnēm - Poķiem. Viņiem nācās pamest savas vecās mājas. Viņi atrada brīnumjauku vietu pie ezera, kur dzīvoja večuks Pūko, suns Eku un kaķis Soru. Viņi sāka iepazīties un iepatikās ciens otram. Viņi kopā laivoja pa ezeru, gāja pirtī, gāja uz mežu lai klausītos dabas skaņās. Viņiem kopā bija jautras sarunas un darbiņi. Tā viņi kopā nodzīvoja vēl ilgi, ilgi.