Linda Ābolte

8 gadi, Kuldīga

Čau! Mani sauc Linda. Man ir 8 gadi. Es dzīvoju Kuldīgā. Mācos Kuldīgas Centra vidusskolā 3. klasē. Es esmu gudra, strādīga, stipra, sportiska. Man patīk spēlēt spēles, vingrot, lēkāt pa batutu un lasīt grāmatas. Mana mīļākā grāmata ir Džeronimo Stiltons.

Iesniegtās recenzijas

Patiesā laumiņa

Mets Heigs

1. uzdevums

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Dogmens blusu valdnieks, 5

Deivs Pilkijs

1. uzdevums

N ē ē ē ē ē Turpinājums: Mazais Pītijs izlasīja grāmatiņu un atvadījās no Pītija. Dogmens ar mazo Pītiju aizgāja un Pītijs turpināja zāģēt restes. Pītijs beidzot sazāģēja visas stingrās restes un aizgāja uz Dogmena māju. Viņš klusām iegāja iekšā mājā un cik vien ātri varēdams paķēra mazo Pītiju. Tā abi aizbēga no Dogmena mājas. Mazais Pītijs teica: “Kurp mēs dodamies?” Pītijs atbildēja: ”Mēs ejam uz manu slepeno laboratoriju!” Kaķi tur aizgāja. Tikmēr Dogmens meklēja mazo Pītiju savā mājiņā, viņš pasauca 80-HD. 80-HD atnāca, abi sāka meklēšanu. Neviens no viņiem Pītiju neatrada. Pītijam laboratorijā stāvēja liels aizsarga kaķis. Abi iekāpa aizsargkaķī un izgāja no laboratorijas. Viņi nobijās redzot, ka visa pilsēta ir izpostīta. Kaķi izkāpa ārā no aizsargkaķa un redzēja priekšā izmukušus dzīvniekus no pilsētas cietuma. Pītijs ar mazo Pītiju pasauca šurp Dogmenu un 80-HD. Viņi nolēma uzsākt izmeklēšanu, lai atklātu, kas ar pilsētu patiesībā ir noticis. Vai Pītijs tiešām mainījies?

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Recenzija: Man grāmata ļoti patika, pat nav ko sliktu piebilst. Grāmatas galvenais tēls ir Dogmens, bet man no visiem tēliem vislabāk patika mazais Pītijs. Reiz Pītijam no cietuma bija jāiet pie ārsta. Ārsts lika Pītijam pastāstīt par to, kā viņš kļuva ļauns. Pītijs izstāstīja, tad ārsts novilka masku un tur bija sens Pītija paziņa Ruksis. Ruksis sacīja, ka iznīcināšot viņa mīļāko kaķi mazo Pītiju ar saviem palīgiem Krokodulli un Pērtiķīgnuli. Starp Rukša komandu un Pītiju radās kauja jeb strīds, kurai atkal pa vidu uzradās drosmīgais un nepārvaramais, kā arī stiprais Dogmens! Ja tu vēlies uzzināt kā notika šis strīds tev būs ne tikai jāpāršķir grāmatas krāsainais komikss, bet arī lieliskā grāmata jāizlasa!

Papus Tru

Dzintars Tilaks

1. uzdevums

Kādu dienu saimnieks atnesa truseni. Viņa bija tāda pati kā Tru. Viņu nosauca par Tairu. Tru viņu ošņāja un skatījās. Saimnieks viņai iekārtoja jaunu istabu. Jau pienāca vakars. Tru gribēja apskatīt kā viņa izskatās. Tru nejauši pamodināja Tairu. Tru jau gribēja skriet prom bet Taira viņu panāca un parādīja lai nāk uz istabu. Un tur viņi smējās un abi aizmiga. No rīta pamodās un abi gāja ēst. Paēda un abi gāja spēlēties. Tru un Taira viens otrā samīlējās un visu darīja kopā. Un visu redzēja saimnieks. Viņš bija laimīgs. Saimnieks izdomāja ka ritā notiks kāzas un pateica Tru un Tairai. Viņi piekrita. Pienāca jau rītdiena un jau sākās kāzas viņi aprecējās un viņiem piedzima trīs bērni. Viens puisis ,kuru sauca Tenis un divas meitenes, kuras sauca Tīna un Terēze. Viņi dzīvoja ilgi un laimīgi.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Tru ir ziņkārīgs par dabu. Kādu dienu Tru nejauši izkrita no būra un trusis mēģināja tikt atpakaļ, bet nevarēja. Viņš izdomāja iet prom no mājām. Tru nonāca ciemā visi suņi uz trusi rēja. Bet viņš aizmuka. Viņš atrada kādu šķūni un izdomāja tur pārnakšņot. Kad trusis pamodās, tad redzēja viss ir balts. Viņš izdomāja iet tālāk, bet pa sniegu bija grūti palekt. Tru redzēja, ka viņa kažoks palika silts un balts. Trusis redzēja, ka vīrietis noliek iepirkuma maisu pie koka un tur izlīda divi kucēni. Tru abus suņus ievilka alā un kopā aizmiga. Trusis pamodās ar kucēniem un viņš pats aizgāja uz ezeru un redzēja stāvam LAPSU! Viņš nobijās un cik vien ātri skrēja. LAPSA gandrīz panāca trusi. LAPSA piekusa un aizskrēja prom. Jau pagāja viens mēnesis. Un atbrauca saimnieki un suņus savāca un trusis palika viens. ): Kādu dienu saimnieks atrada Tru un abi bija laimīgi un katru dienu saimnieks Tru sauca par BOSU. (: Es iesaku izlasīt šo grāmatu! Izlasi kļūsi par BOSU! (: