Alise Pelnēna

9 gadi, Nīca

Mani sauc Alise. Man ļoti patīk spēlēt flautu un lasīt grāmatas.

Iesniegtās recenzijas

Harijs Poters un Azkabanas gūsteknis

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Harijs Rons un Hermione brauca mājās ārējam cūkkarpas vilcienu. Un sāka just ka vilciens apstājās. Visi brīnās un vienā brīdī viņiem palido garām zirgērglis un cilvēks māja kādam netbeigās tas cilvēks māja Harījam.Harijs saprata kad ir izdarījis labu darbu. Tā vilciens atkal sāka braukt un īsi atgriezās mājās.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Mana mīļākā daļa bija kad Harijs Un Hermione izmantoja laikgrizi. Un izglāba Siriusu un zirgērgli.

Harijs Poters un Noslēpumu kambaris

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Tad viņi atgriezās vientiešu pasaulē. Harijs bija gatavs Dūdija ņīrgāšanos bet neviena nebija. Tad Harijs nolika lādi un apsēdās uz tās un gaidīja Vernonu un Petūniju. Tā desmit minūtes viņš sēdēja. Un par brīnumu pienāca Vīzlija kungs. Un jautāja Harij ko tu dari? Tev jau bija jāsēž mājās. Nu e…es gribu mājās bet man nav kas aizved. Tad Vīzlija kungs teica ka viņš var palikt pie viņiem.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Harijs atkal stājās pretī Lordam Voldemortam. Bet no sākuma viņš to nesaprata, jo viņš atrada dienasgrāmatu. No kuras kāds centies atbrīvoties un no nelielas dienasgrāmatas viss piedzīvojams sākās.

Harijs Poters un Filozofu akmens

Džoanna K. Roulinga

1. uzdevums

Vernons kļuva sarkans kā tomāts. No tāka Harījs atgriežas dzīvžogu ielā.Un Harijs aizgāja pateikt Ronam un Hermionei atta. Un Vīzlijia brāļiem par foršajiem jokiem ko bija pastrādājuši trimestrī. Harījs tiešām bēdīgs bija par to ka jāpamet draugi. Un Harījs jau bija mājās. Viņš smagi nopūtās un bēdīgi iesaucās. Mājas mīļās mājas! Tā arī pienāca Harīja dzimšanas diena. Viņš šijā dienā tiešām jutās vīlies. Par to ka viņam nav mamma un tētis. Viņš jutās Bēdīgs par savu dzimšanas dienu. Nevienas kartiņas ne nieciņa.Ne draugi raksta nekā. Tā pagāja diena tiesa bēdīgs vēl bija viņš visu dienu gaidīja un nebīja. Visu nedēļu un viņš bija nikns un vienlaikus bēdīgs.

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Man patika šī grāmata ļoti un šijā grāmatā bija par to ka lai draudzētos nav vajadzīgam būt gudram. Vai slavenam vai bagātam. Šijā grāmatā arī bija par drosmi cīņu Harījs nolēma stāties pretī dižākajam ļaundarim Voldemortam un viņu arī sauca par paši-zināt-kas vai kurš.