Igors Čerkovskis

8 gadi, Jelgavas novads. Zaļenieki

Man ir 8 gadi. Man patīk lasīt un spēlēties ar draugiem. Mans mīļākais mācību priekšmets skolā ir matemātika. Man patīk Deiva Pilkija un Džefa Kinnija grāmatas.

Iesniegtās recenzijas

Īsta drauga dienasgrāmata. Roulija Džefersona grāmata

Džefs Kinnijs

1. uzdevums

Es gribētu, lai beigas ir tādas, ka Gregs un Roulijs pārvācas uz citu rajonu. Ir jāpārvācas, jo abi skolā sataisījuši sieru un aiznesuši to uz māju. No tā siera parādījās peles. Un viņiem tur būs jāiet jaunā skolā. Sākumā puiši nezin, kāda būs jaunā skola. Pirmā doma - varbūt tur nevajadzēs mācīties! Bet kas tad tur varētu būt, ja tur nevajag mācīties? Varbūt skolā varēs spēlēties? Viņi gribētu iet uz bibliotēku, tur var spēlēt datorspēles. Bet jaunajās mājās viņiem būs baseins, liela virtuve, liels televizors … Un izrādīsies, ka Grega un Roulija mājas ir pilnīgi vienādas. Vismaz nevarēs apmaldīties! Gregs brauks uz jauno māju ātrāk, bet Roulijs brauks vienu dienu vēlāk, viņi abi skatīsies TV. Gaidi otro daļu…

2. uzdevums

3. uzdevums

4. uzdevums

Šī grāmata ir par diviem puišiem, kuriem ir daudz piedzīvojumu, piemēram, kad Roulijs pirmo reizi palika pa nakti pie Grega, viņi gulēja pagrabstāvā. Grega lielas brālis izjokoja viņus - skrāpējot pa logu. Izstāstīšu vēl pāris stāstus. Gregs gribēja izpelēt joku ar Rouliju, viņš pastāstīja, ka pa māju klīst zaglis un paziņoja, ka pats iet vakariņās. Bet īstenībā viņš palika mājā, virināja durvis, sita kājas un kāpa lejā no otrā stāva. Roulijs nobijās un aizskrēja uz garāžu. Man patika, ka puiši visu laiku jokojās, bet vienalga paliek draugi.